Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehetek itt moderator?

Hogyan lehetek itt moderator?

Figyelt kérdés
szeretnek moderator lenni itt. ugy sincs egesz nap semmi dolgom es mindig ezt az oldalt olvasom, szoval arra gondoltam, h ha keves a moderator akkor en szivesen lennek. hogyan tehetem meg, hol lehet jelentkezni? a modik itt irodabol vagy otthonrol dolgoznak? ja es meg annyi, hogy penzt is kapnak szerintetek? (egy moderatortol is szivesen fogadnek valaszt)
2019. máj. 27. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Tulajdonképpen álommeló, és kihalásos alapon cserélődnek a modik. Olvasni több helyen is, hogy egyszer még az őskorban volt meghirdetve moderátori állás itt az oldalon, de azóta semmi ilyesmi. Akárkit amúgy nem tennének meg cenzornak, szóval annyi nem lenne elég, hogy állandóan az oldalt bújod.
2019. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, h ez meg keves. de ami elony lenne, hogy ejszaka is tudnam vallalni, sot. ejszaka ugy sincs fent az oldalon soha egy moderator sem, en pedig reggel 8ig is siman bevallalnam.
2019. máj. 27. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt soha nem jelenik meg moderátor. Az üzemeltető céget kellene keresned, nem gondolod? Az, hogy itt kérdezősködsz, máris megkérdőjelezi az alkalmasságodat.

Írj az info@webminute.hu címre.

2019. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom a moderátorok nem hobbi alapon moderátorkodnak, nem "legjobb felhazsnálókból" kiválogatott brigád, hanem a cégnek dolgoznak, akik üzemeltetik ezt a honnlapot.


Ez egy főállás, mintha pl ügyfélszolgálaton dolgoznál pl.


Szóval a céghez kell szerintem jelentkezni, beküldeni az önéletrajzod, elmenni interjúra. Ha alkalmasnak találnak, felvesznek, betanítanak.


Ugyanúgy ahogy pl, ha a Ryanair honlapján beindítod a chat-et se olyan emberek írnak munka mellett vagy otthonról, akiknek semmi dolguk, hanem a RYANAIR ügyfélszolgálatosai.

2019. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hàt az tényleg àlommeló, ki se kell mozdulni otthonról. Viszont ha van is munkalehetöség azt biztos hogy rokonnak vagy havernak adjàk oda. Szerintem.
2019. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy GYIK moderátor feladata se csak abból áll, hogy ül a gép előtt, kap egy bejelentést, leellenőrzi a kérdést/kommentet, letörli, ha kell, oszt csókolom. Ennél több feladatot lát el és eléggé megterhelő. A másik meg, hogy nem biztos, hogy lehet otthonról csinálni; általánosságban, ha jól tudom, van egy iroda, ahova be kell járniuk.
2019. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Hol álommeló ostoba kérdéseket meg hozzászólásokat törölni éjt nappallá téve, miközben mindenki téged szid?
2019. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!