Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt, hogy olyan kérdésedet...

Volt, hogy olyan kérdésedet törölték, ami szerinted simán maradhatott volna?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű volt a kérdés? Mennyire bosszantott a törlése?

2019. ápr. 1. 12:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdést még nem, választ már igen.

Nagyon mélyen vallásos itt valamelyik moderátor, és félreértette.

2019. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

Talán olvasd el a szabályzatot: ott elég jól leírják, hogy milyen típusú kérdésekért tiltanak le.

Szerintem a te kategóriád a "nyugalom megzavarására alkalmas".

Vagyis valami olyat kérdezel, ami az oldal üzemeltetőinek kínos.

2019. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
nem
2019. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Igen.


A zárkózott lányáról kérdezett egy anyuka. És vmiért törölték.


Egyébként hiába mentegetik itt néhányan a GYK-t törléseknél sokszor teljesen következetlenek.

2019. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

"A zárkózott lányáról kérdezett egy anyuka. És vmiért törölték."



Most kiszedem azt, ami nem releváns illetve, amiért nem törlés jár;


- Kérdésed kérdés legyen, ne témacím vagy csupán egy kulcsszó!


- Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki kérdéseket!


- Kérdésed konkrét legyen! Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz.

- Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz!


- Ne utalj egy régebbi kérdésedre! Ezt az oldal anonimitása miatt nagyon nehéz megtalálni, így inkább önmagában teljes kérdéseket írj ki!


- Ne írj csupa nagy betűvel, ez netikett vétség! Az ilyen kérdések értesítés nélkül törölve lesznek.


- Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem.


- Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!


- Tilos más magánszemélyek képeit linkelni, adatait nyilvánosságra hozni!


- A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozás, termék, weboldal reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!


- Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, és emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet.


Korábbi kérdéseidet ne írd ki újra (akkor sem, ha előzőleg rossz kategóriába raktad, vagy a kérdés több kategóriába is illik, moderátoraink majd orvosolják a problémát)! Amennyiben nem kaptál rá kielégítő választ, használd a Kérdés kiemelése funkciót!


***


Nem tudom mi lehetett a kérdés, de, igazából a fenti listán kell végig szaladni, ha nem értjük egy értelmes kérdés miért került törlésre.


Random törölni nem szoktak.


Olyan nincs, hogy a szabályokat minden pontban követi valaki és így is törlik a kérdését; ha törli, akkor a kérdésével valahogyan megszegte azokat.


A válaszokra ugyanez vonatkozik.

2019. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer én megkérdeztem, hogy a válaszomat miért törölték, és teljesen értelmesen megmagyarázták, hogy egy olyan hozzászólásra reagáltam, amit ki kellett, hogy töröljenek, így az én válaszom is értelmét vesztette.
2019. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

"Olyan nincs, hogy a szabályokat minden pontban követi valaki és így is törlik a kérdését"

Benne van a szabályokban, hogy az üzemeltetőknek sem okozhatsz kárt.

Előfordulhat olyan kérdés, ami szabályos lenne, de valami miatt zavarja őket.

Na, az ilyet nagyon gyorsan törlik.

2019. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Na, rájöttem:

pl. volt egy kérdés a szoptatásról.

Szóba került benne, hogy keleten szokás felnőtteket is szoptatni. Különböző okokból, mindegy.

Úgy kitörölték 2 perc alatt, hogy nyoma nem maradt!

2019. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem az imént törölték az egyik kérdésemet, úgy néhány perce. Az egyik Facebook-társkeresőcsoportról írtam ki kérdést, hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban, lehet-e ott ismerkedni biszexuális/heteroszexuális, huszonéves srácokkal. Furcsálltam a kérdés törlését, mert korábban írtam már ki hasonló kérdést más társkeresőkkel kapcsolatban, amik nem lettek törölve.
2019. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Valami ilyen szabály van, hogy eldöntendő kérdést ne írj ki, és olyat se, hogy mi a véleményed róla.
2019. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!