Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te szoktál itt kérdéseket,...

Te szoktál itt kérdéseket, vagy válaszokat jelenteni, ha igen, akkor milyen okból?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ritkán szoktam, amikor nagyon primitív.
2019. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem pazarlom az időmet erre.
2019. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Csak akkor jelentek ilyesmit, ha egy kérdés kirívóan nem abban a kategóriában van, amelyben lennie kellene.

Éppen ma kért meg erre egy kérdező, aki véletlen rossz rubrikába írt.

2019. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha szükséges, tehát szabályzatba ütközik.
2019. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szoktam ha rossz a kategória, meg a "parasztokat " akik csak kötekednek egy kérdés alatt, mert sajnálom a kérdezőt aki feltesz egy normális kérdést ök meg egy bunkóznak
2019. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer találtam egy mélyen elszontyolodott személyt, öngyilkossággal kapcsolatos volt a kérdés; az egyik válasz pedig támogatta, sőt akart szervezni egy közös bulit, amikor szépek megölhetik magukat együtt. Ritkán jelentek, de akkor muszáj volt. (Remélem, nem írt rá privátban.)
2019. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szoktam. Nem azt mondom, hogy mindennapos de sajnos időről időre feltűnnek olyan parasztok, akik jobb ha egy idő után egész egyszerűen feladják, és elmennek máshova dumálni.


Az elmúlt napon (szerintem) ugyanazon válaszoló kb 4-5 válaszát jelentettem mert mind hasonló stílusú - provokatív, bunkó, lenéző - volt, és semmilyen jellegű segítséget nem nyújtott.



Igazából nekem a trollokkal nincs bajom. Ha a poén olyan, hogy lehet rajta nevetni. De amikor valaki szimplán egy bunkó f..., azt nagyon utálom.

2019. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen;


- a kérdező leírta a korát, amiből kiderült, még nincs 16 éves (A GYIK nagyon megütheti a bokáját, ha egy 16 év alatti használja az oldalt)


- tele van ocsmány szavakkal (ilyenkor átírják úgy, hogy a káromkodást törlik)


- a kérdező többször teszi fel a kérdést vagy egyértelműen kamuzik (közben az értelmes kérdések tolódnak lefele)


- A kérdező társkeresőnek vagy hirdető felületnek használja (az oldalnak nem ez a célja, múltkor egy embert jelentettem, aki kiírta, hogy valaki el tudná e vinni őt kocsival x városból Y-ba).


- A kérdező öngyilkosságban kér segítséget (erre kielégítő választ adni bűncselekmény

2019. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

- ja meg ha rossz kategóriaban van (átteszik jóba, mert nem hinném, hogy a munkahely alkategóriában kielégítő választ kap pl a kutya ivartalanításáról)


A kommenteknél volt egy csaj, akit jelentettem többször is, mert a kérdések alá beirkálta, hogy mennyire imadja a bulémiát és, hogy boldog, hogy bulémiás lehet és, hogy, aki 50 kilós, az dagadt meg hasonlók. Anorexiás voltam és tudom, az ilyen írások mennyit árthatnak valakinek, aki valóban anorexiás/bulémiás.

2019. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Általában a nagyon durva valláskárosultakot szoktam, meg azokat akik szidják a nem Magyarországon élő magyarokat. De kerülöm azokat a kategóriákat ahol ezek feltűnnek, így viszonylag ritkán jelentek kérdést.
2019. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!