Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyek a tabutémák és az...

Melyek a tabutémák és az érzékeny témák a GYK-n?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt nincsen olyan, hogy "tabutéma". (Persze az oldal feltételein/határain bellül)

De ha nagyon keresgélsz... nem, nincs olyan 😂

2019. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

- öngyilkossági ötletek

- drogok beszerzése vagy előállitása

- zsidózás, cigányozás, magyarozás

2019. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

> - zsidózás, cigányozás, magyarozás

Az utolsó pont nem az. Volt egy ilyen kérdés, hogy, idézem, "a magyarok szerintetek is undorító emberek?", a kérdést (legalább hetekig) nem törölték. Valaki feltette ugyanezt, csak a "középső" népcsoporttal - instant ban.

2019. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
AZ összes téma, ami az oldal érdekeit sérti, vagy a moderátorokat bírálja. Ezeket nagyon gyorsan törlik.
2019. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Bármi ami nem píszí, és nem LMBTQGHJLRBNVFASÁEKTBNEK+ kompatibilis.
2019. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Öngyilkosság. Nem is értem, miért is tesz fel valaki ilyen kérdést, hogy hogyan ölje meg magát. Mást az öngyilkosságra buzdítani vagy segíteni benne bűncselekmény, szóval senki nem fog segíteni benne.


Film le-feltöltése ingyen vagy más bűncselekmény elkővetése (nem általam írt PÉLDÁK, CSAK KITALÁCIÓK; hogyan tudnám megölni az anyósom, hogy ne menjek börtönbe, hogyan tudnék úgy ártani magamnak, hogy balesetnek tűnjön és a biztosító fizessen, melyik közértben könnyebb rabolni, nincs pénzem kocsira, szóval lopnék egyet, stb)


Bármi, ami provokatív, de ez igazából nem tudom mitől függ. Van pl, amit megnéz a moderátor és ott hagyja (pl múltkor egy transzvesztitáról kérdeztek és két táborra szakadt a válaszolók serege és támadták egymást) van, amit töröl .


A hirdetés és kérés is tabu (megvenné valaki a kerti hintaszékem (huszasért adom)? Elvinne valaki autóval a Teréz körútról (Bp) Gödöllőre holnap reggel?)


Bár sok marad fenn, mert ezeket nem jelentik a moderátoroknak.

2019. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Én a pedofíliás kérdéseket is ide sorolnám. Azonnal jelentem, ha ilyent látok.


Soha nem felejtem el, amikor a hapsi azért kampányolt itt, hogy a 6 év alatt kislányokon ne legyen semmi a strandon... Undorító.

2019. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a 18 év fölöttieken nem kellene semmi, de mondjuk annak én sem örülnék, ha pedofilok bámulnák a kislányokat.
2019. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!