Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek mennyibe került az...

Nektek mennyibe került az iskolakezdés?

Figyelt kérdés

Ma vásároltunk be, vedtem 4 füzetet egy szett tollat meg egy BMWt. Összesen 3,8 millió forintba került, kicsit nem felháboritó, hogy ilyen sokba kerül az iskolakezdés ? Valami támogatást nem lehet felvenni ?


18/F



2019. aug. 29. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én vettem egy táska humort gyereknek, hogy nálad egy fokkal viccesebb legyen. 🙄
2019. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Milyen szar BMW-t VETTÉL te iq-huszár, hogy ilyen kevésből kijött?
2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Na te még jól is jártál, én mezőgazdasági suliba járok, vettem 9 hektár szántóföldet meg 1 kombájnt, 78 millióba kerültek.
2019. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nem humor volt, ha a bútor, író asztal meg ruházat, okostáska, boritó, füzet amin egy híres focista van vagy épp egy mesefigura belekerül az iskolakezdési költségekbe és ezért sírnak a szülők, hogy milyen drága akkor egy kocsi miért nem kerül ezek közé ? Ezek mind luxuscikkek füzetet lehet olyant venni amin semmi nincs nem kell mindenből a legdrágábbat.


3.8 millió ft az 12.000 Euró , ha van egy kis tudásod a kocsik téren 6-7 éves BMWt ennyiért kifejezetten jót tudsz venni.

2019. aug. 29. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Na erről beszélek... használt bmw???? Fúj....
2019. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Kezdj spórolni, ha a jövőhéten is enni akarsz.

Húzd ki a töltőt, ha nem használod, ne járj étterembe és büfékbe. Felejtsd a költekezést: az a negyedik füzet tényleg kellett?!

2019. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi itten csak csereberéltünk. (Nem amúgy,itt márminálunk. Itt senki nem tanul már.)
2019. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!