Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Buszos, öreg nénis sztorik?

Buszos, öreg nénis sztorik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha az életükért futnak a buszhoz, de miután felszálltak, visszaállnak haldokló öreg nagyikká.
2019. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerepel-e a videóban...?!

*

Az öreg néni feltipeg a buszra, ahol egy tizenéves srác nem adja át a helyét, sőt oda is szól:

- Túl hangosan kopog a botja, kellene egy gumi a végére.

Mire az öreglány:

- Apád pötshének a végére kellett volna gumi, akkor most lenne ülőhelyem. :D

*

Van egy saját sztori is, bár az vilamoson történt. Felszáll az öregasszony és elkezd üvöltözni egy 20 év körüli pasival, hogy vigye már az útból a rohadt kutyáját. A srác visszaszól, hogy kuss legyen, vén k**va. Majd miután megvolt a verbális ütésváltás, az öreglány csendben leült 30 centire a sráctól és mindketten szótlanul utaztak tovább, mint ha mi sem történt volna. :)

2019. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ha a nagymamája lett volna, nem emígyen szólott volna vala vele.
2019. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Egyik nap mikor jöttem haza melóból, leültem ott valahol a harmadik, vagy negyedik sorban, de már rögtön volt egy kis furcsaság, a sofőr, ilyen igazi metálos csávónak tűnt... És ahogy kellett, szólt is halkan zene. Aztán felszállt egy öreglány a cumójával, amit lepakolt az ajtó mögötti ülésre, de ő maga viszont, mivel kicsit terebélyesebb volt, eggyel hátrább ült... Na és akkor csukódott az ajtó... Sofőrcsávó átkapcsolt metálba, hangerő föl! Gáz ami kifért az ikaruson... Az öreglánynak a motyója meg borult minden fele a kanyarban 😂😂 de nem is ez volt a legdurvább, hanem a csávó ebben a jelenetben... Mert még a tükörből is láttam a fejét, olyan pókerarccal vette a kanyarokat a csörömpölés közben is, hogy ááhh... 😅😂 Majdnem besza..tam a nevetéstől, hogy ilyen műsor forog igazából 😄 Aztán végül valami csaj szólt a hapsinak, hogy álljon meg, mert összekéne szedni a motyót... Durva volt 😃
2019. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!