Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki buszos sztorik?

Ciki buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Reggel, félálomban állok a tömött buszon. Jön a zebra , a sofőr egy hirtelen nagyot fékez, én pedig úgy eldőltem,mint egy krumplis zsák. + a telefonom is eldobtam vagy 2 méterre. Meg most is érzem azokat a szánakozó tekinteteket, meg jó sokan kiröhögtek.. Utólag én is nevetek rajta xdd

2015. febr. 8. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
l1l1l1l1l1l1l Nem?
2015. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már megtanulltam :)
2015. febr. 9. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a melletted ulo azt furkeszi, hogy mit csinalsz a telodon..., felbecsulhetetlen.
2015. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. Ez mindenhol nagyon idegesítő.. Főleg ha üzenetet írok
2015. febr. 12. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt egy folyamatosan fecsegő középkorú hölgy a buszon. Nem volt hangos, de a közelben ültem, így mindent hallottam, miket mondott. Állandóan a lányához beszélt, aki a fejét lehajtva hallgatta az anyja beszédét. Érdekes, hogy az anya nem törődött azzal, hogy a lánya valóban figyel-e rá, mert sosem mondta neki: "Figyelsz rám egyáltalán?" "Érted, amit mondok?" "Tényleg untatlak?" Én úgy láttam, hogy a lányt nem különösebben érdekelte, mert volt, hogy a mobilján játszott vagy megnézte az üzeneteket, vagy pedig kinézett az ablakon, néha bólogatott neki. Aztán az anya is elővette a telefont; hol telefonált, hol a lányához beszélt.

Nem tudom, miért de felment bennem a pumpa és kérdeztem az anyát, hogy őt tényleg nem zavarja, hogy a körülötte levők mindent meghallanak a MAGÁNÉLETÉRŐL? Tiszta Facebook lehet az élete, mert ugye, sokan kiteregetik a magánéletüket. Ő meg úgy bambult rám, mintha én lennék a hülye. Azóta kussban maradt, én meg felvettem a kapucnit.


Barátnőm mesélte, hogy ő is egyszer felvette a kapucniját a trolibuszon, ahol egy anya szoptatta a babáját, ami számára zavaró volt. A nő ezt észre is vette és ostromolni kezdte őt, hogy ennyire ciki, hogy eteti a gyerekét? A barátnőm nem válaszolt neki, úgy tett, mintha nem hallotta volna meg. A nő megemlítette, hogy ez teljesen természetes dolog. A barátnőm ki se lesett a kapucni mögül és ezt válaszolta: Lehet, de nem nyilvános helyen. Túl intim. Többet kéne tanulnia. Viszontlátásra! - és leszállt a troliról.

2015. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én épp ma buszoztam, és egy ittas nő elkezdett pörölni hogy nem igaz h csak a telefont nyomkodjuk MI mai fiatalok erre csak az volt a válasz: Hát látja ilyenek vagyunk. Csak nézett nagy szemekkel
2015. febr. 13. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az a ciki, hogy a hat éves fiam nagyon bamba. Mindig megbámul valamit / valakit hosszan és nem kérdez tőlem semmit, így nekem kell kikérdeznem, mit néz vagy elmagyaráznom valamit.

Így szokott lenni a tömegközlekedésin is.

Tavaly nyáron busszal jöttünk haza. A gyerek mellettem ült nyugodtan, én meg egy újságot olvastam. (Igen, egy újságot és nem a telefonnal foglalkoztam, mint mások!) Egyszer csak azt hallom, mintha valaki a fiamhoz beszélne: Te meg mit bámulsz?! Ránéztem a gyerekre. Tényleg megbámult egy férfit, akin semmi különös nem volt rajta. A gyerek meg nem válaszolt a kérdésre, hanem tovább bambulta őt, mintha nem értette volna, mit mondott neki. Na, ez nagyon kínos volt nekem, úgyhogy elnézést kértem az úrtól. Mondtam a fiamnak, hogy nem szép dolog másokat csak úgy megbámulni. Majd megkérdeztem tőle, mit nézett rajta ennyire. Nem válaszolt, rám is úgy bambult. Ekkor mondtam neki, hogy akkor nem nyomhatja meg a leszállásjelzőt, amikor leszálláshoz készülődünk. Ennek hatására végre válaszolt a kérdésemre: semmit nem néztem rajta.


(Na, ez fura volt)

2015. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a hagymás hamburgert. na meg a sört is. egyszer Miskolcon mindkettőből fogyasztottam egy-egy emberes adagot, majd felszàlltam a tömött, döcögős 29 es buszra. a rázkódás megtette a magáét, kiszalatt egy nem hangos, de aromás böfi. viszont rögtön lett körülöttem pár ülőhely.
2015. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Queen Bee1 válasza:
100%
A hugommal mentünk a suliba busszal, és nem volt ülőhely,na hát megálltunk az ajtónál,előttem pedig egy lány állt,amikor a buszsofőr hirtelen kanyarodott neki mentem a lánynak és felnyomódott az üvegre(elsőnek szégyeltem magam,de utána alig tudtam megállni nevetés nélkül,mert a hugom meg a mögötte lévőnek ment neki)
2016. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!