Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A halaimnak szeretnék adni...

A halaimnak szeretnék adni száraz tápot, de mindig elázik, amikor a vízbe szórom nekik. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretném hallani, ahogy ropogtatják!
2020. jan. 3. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát...nekem teknősöm van és én is sokáig akartam hallani, ahogy ropogtatja a kaját, de beláttam beleteszem a vízbe a kaját és már ázott. Szerintem lehetetlen. De ha nem így van, ne haragudj. Ez csak egy gondolat. Nem tudom.
2020. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az asztalra kell kiszórni, és a halakat kivenni a vízből, amíg megeszik:)
2020. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 tényleg, de buta vagyok :) :D
2020. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem asztalhoz azért mégsem, mert a székről amúgy sem érnék fel, hiszen ahhoz már majdnem egy cápa kellene, de jó megoldás a vizet leereszteni és az etetésre kiszárítani az akváriumot, de persze a kopoltyújukra egy olyan vízálarcot kell szerelni előtte, mint az úrhajósok oxigénmaszkja, így vidáman ropogtathatnak és nem is tudnak levegőben fulladni a picikék.
2020. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakd olyan vízhatlan nejlonba,majd a vízben kibontják.
2020. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű:

Szárazjeget teszel az akváriumba. Az felolvad és szárazvíz lesz belőle. Mehet bele a hal és a száraz táp is. Nem fognak elázni.

Persze, a halakat időnként ki kell szedni és megfürdetni, mert a szárazvíz nem oldja a koszt.

2020. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Külön száraz terràriumba kell rakni a gyík mellé a halakat etetèsnèl, de a gyíkra figyelj, szeretnek a halak hüllőket harapgàlni.
2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha a szokásos módon beszórod nekik, közben meg te csipszet ropogtatsz, így minden elvárás teljesül, van ropogtatás is, a halak is esznek, csak fel ne cseréld, hogy a halak eszik a csipszet, meg te a dafniát.
2020. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csináltass olyan 25 centi hosszú V alakban megtört külső protkót a halaknak, beépítik a tátogójukba, és ahogy lélegeznek, tehát nyelik a vizet, a protkó az akváriumon kívül ropogtat.

Költséges.

Pláne ha szuvasodik a protkó.


Már-ki

2020. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!