Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Kiss a vezetéknevem és...

Watkaráte kérdése:

Ha Kiss a vezetéknevem és nevet szeretnék változtatni akkor lehetek Kiss Jézus?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint a Jézus anyakönyvezhető keresztnév lesz, természetesen igen. Addig nem.
2020. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szerencsétlen gally ***** válasza:
100%
Szerintem Kiss Jézus csak addig lehet valaki, amíg fel nem nő, így ha egy bizonyos életkort átléptél, akkor már nem engedélyezhetik. Jah, és bizonyos képességek birtokában kell, hogy legyél, ha érted, hogy mire gondolok.
2020. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, spanyol nyelvterületen a Jesus anyakönyvezhető név, még csak nem is ritka! Más kérdés, hogy ott Heszúsznak ejtik, de ez téged ne tántorítson el.

(Remélem, a jótanácsért cserébe én leszek az első, akinek hozol ajándékot...)

2020. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél inkább Kis Mózes, az majdnem olyan jó, nem kell nagyzolni.
2020. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiss pőcs,találóbb
2020. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyulai István is azt mondta annak idején egy jégtánc vébén vagy olim-pia volt nem tudom, hogy

- Milyen sokat nőtt ez a kis Pötzsch, amióta Jutta Müller kezeiben van!


Már-ki

2020. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiss Farkas-hoz mit szólnál?:) Vagy Kiss Picúr. :):) Még az Alpár jutott eszembe, de az hangzásban szerintem nem illik a vezetéknévhez. Vagy például lehetnél Kiss Manó esetleg. Kajak van ilyen az utónevek között. :) Egyébként a korcsolyás sztorinak elvileg egyszer valami tévéstáb utánajárt, és állítólag semelyik közvetítő nem mondott ilyet; én meg nem tudom, mert még kicsi voltam, vagy egyáltalán nem is. :):):)
2020. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*nem akarok senkit megsérteni aki ilyen nevekkel él, meg amúgy azon kívül se senkit se.

(szeretek mindenkit.)

2020. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!