Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mit jelenthet, részletesebb...

Ez mit jelenthet, részletesebben lent?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam éppen a Tescoból hazafelé olyan 6 óra tájékában, és már épp félúton jártam, amikor egy fehér alapon sárga foltos macska kancsalul nézett rám. No mármost, azon töprengek azóta is, hogy ez mit jelenthet szerintetek?

2020. márc. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Csodálkozott, hogy el mertél menni a Tescoba (ha volt Tescos szatyor a kezedben), vagy azon morfondírozott, hogy vajon a Tescoból jössz-e, és hazafele mész-e, vagy nem haza mész, de a Tescoból jöttél, vagy semmi közöd a Tescohoz, de mész valahova, ami nem az otthonod, talán a párodhoz, vagy dolgozni, és ha dolgozni, akkor biztos megsajnált volna, hogy vasárnap leszel éjszakás, és ebbe a sok morfondírozásba teljesen belekancsalodtak a szömei.
2020. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te mit iszol? Én a szavaidat.
2020. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez most vagy valami, vagy megy valahová, vagy már jön is vissza - gondolta a macska.

[link]

2020. márc. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy galamb volt; én engedtem szabadon:


[link]


(Egyébként semmi közöm a videóhoz, csak pont tegnap néztem újra, mert emlékeztem, hogy ez vicces volt. :D :D Utána meghallgattam az eredetit is; mindkét produkciót szeretem.)

2020. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Ez a macska ilyen és kész.

[link]

2020. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!