Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vki ír ciki/vicces hányásos...

Vki ír ciki/vicces hányásos storykat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a Tabánnál mesélte egy srác, hogy úgy jött össze egy csajjal, hogy ugyanarról a padról hánytak.
2020. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telibe pofán hánytam azt a csávót,aki akkor gyomron rúgott...kicsit megszívatta a karma.
2020. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közgáz pince klubban annyit ittam, hogy csók előtt telibehánytam a csajt, csurgott le róla.
2020. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem történt jó pár ilyen story, de kettőt emelnék ki.

1. Még kicsi voltam, 2. osztályos, és irodalomórán lehánytam a tankönyvemet. Épp jelentkezni akartam, hogy ki kell mennem, mert nem érzem jól magam, de addigra már késő volt, hirtelen jött. Elrontottam a gyomrom, már előtte reggel sem éreztem túl jól magam otthon, de mégsem mondtam szüleimnek, mert nem akartam otthon maradni, így ez lett a vége. A történtek után nevetgéltek, gúnyoltak a többiek, de annyira durván még se, hogy a további években mindenki ezen témázgatott volna. Kicsik voltunk még eléggé, mással is esett meg hasonló alsóban.


2, Na itt már felnőtt (???) voltam.A párom szüleinél voltam, az apjának a szülinapját ünnepeltük. Tudni kell, hogy ők egy elég elfogadó, közvetlen család, és ha bár messze vannak az alkoholizmustól, nem vetik meg a piát. Ezen a nyári estén kint sütögettünk, éjszakába nyúlóan beszélgettünk, nevettünk, és elég rendesen felöntöttünk a garatra mindannyian, és ott voltam én a tapasztalatlan 19 éves fejemmel, próbálgatva a szárnyaimat, és örülve, hogy elszabadultam otthonról, a túlkorlátozó szüleimtől. Igen ám, de kicsit túllőttem a célon, és olyan szinten sikerült kiütni magam, hogy párom anyukája hurcibált be, és ,,tett be" a kádba hajnal 2-kor, és én meg kb nem tudtam magamról, meg össze issza hánytam mindent. A kádba is hánytam, meg aztán az ágyról lehajolva a földre. Igen kegyetlen volt, és iszonyat ciki. Reggel borzasztóan éreztem magam, mind a másnaposság miatt, mind a viselkedésem miatt. Szerencsére a szülei nem haragudtak meg, azóta is együtt vagyok párommal, ennek már 7 éve, és igyekszünk nem emlegetni ezt az esetet. :)

2020. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is történt sok ilyen, én is kettőt emelnék ki.

1. Általános 7.-es voltam, amikor volt egy egerem (háziállat). Nagyon sokat játszottam vele, szinte mindig a kezemen másztattam, még akkor is a kezemben volt amikor nem voltam jól. Az emeleti szobámból indultam lefelé a wc-re, de még a lépcsőig sem jutottam amikor jött a hányás. Automatikusan a szám elé tettem a kezem és pont lehánytam szegénykét :D Utána megfürdettem, de még pár nap múlva is hányás szaga volt szegénynek :D

2. Ez nemrég történt, négy hónapja, most 22 éves vagyok. Nem is vicces, inkább csak emlékezetes nekem. Az egyetemen vizsgáztam, után még mentem sok helyre és hazafelé már rosszul voltam vezetés közben, de valahogy muszáj volt hazajutnom. Amikor hazaértem és bejártam az udvarunkba, abban a másodpercben majdnem odahánytam az autómba, azt hittem hogy még az ajtót sincs időm kinyitni. Kinyitottam az ajtót, de akkor már nem jött semmi. Akkor nem hánytam szerencsére, de nagyon megijedtem, szerintem sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot. Utána még nagyon sokat szenvedtem mire hánytam kétszer is a szobámban egy zsacskóba, ahhoz nagyon rosszul voltam hogy lemenjek.

2020. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!