Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon kínos sztorik?

Nagyon kínos sztorik?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos dolgok amik történtek veled és inkáb elástad volna magas? :D irjatok :)

2018. febr. 25. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Céges kiránduláson lefeküdtem a kolléganőmmel. Egy kisebb motelszerűségben szálltunk meg, minden szoba közel volt a másikhoz. Ő meg nem nagyon fogta vissza magát. Másnap borzasztó kínos volt bemenni a reggeliző helyiségbe. Ahogy megláttak, mindenki elkezdett kuncogni meg mosolyogni. A nőnek meg családja van. Egy darabig bevoltam csokizva, nehogy kiderüljön.
2018. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Amikor Fizikaórán galacsinoztunk én meg a fizika tanár fejét találtam el

-

Egyik osztálytársam a kutyasz@ros cipőjét beletörölte a teremben levő torolkozobe, es csupa barna foltos volt a feher torolkozo...

-

Amikor oran a tollambol veletlen kiszivtam a tintat es persze h nem volt nalam viz aztan ora vegeig csak csendben kussolva ultem, mert ugye a fogam is full lila lett a tintatol...

2018. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Aludtam és leszart a macskám
2018. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szilveszteri bulin, állítólag "megcsöcsörésztem" a volt főnökasszonyomat, ráadásul nem is emlékeztem rá, mert filmszakadás volt. Utána évekbe telt, mire úgy- ahogy feledésbe merült a sztori.
2018. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Táborban fiúk leselkedtek utánunk amikor zuhanyoztunk.
2018. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
96%
Röhögőgörcsöt kaptam az orvosnál, mikor mondta, hogy adjak ki ááá hangot xDD
2018. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%

Anyával egy áruházban voltunk azt' a ruhákat nézegette. Nem volt rajta az egyik ruhán az ára ezért megkérdezte az egyik dolgozót.

- Elnézést, ez mennyibe kerül?- a nő csak les aztán egy idő után megszólal.

- Ööh...nem tudom. Talán kérdezze meg az itt dolgozókat!- mondta és elment. Rájöttünk, hogy egy vevőt kérdezett meg. Ekkor tökre beégtünk. Én csak nevettem és észrevettem, hogy az a nő is nevet anya még csak nyorsan lerakott mindent azt' kiment.

2018. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Egy házibuliban reggel másnaposan a következőre ébredtünk:

Egy lány ugrál egy lábon és azt kiabálja: Hol a lábam?

Azt hittem, valami súlyos sérülés érte és sokkos. Odarohantam, vettem le az övemet, hogy elkössem a sérült végtagot. Akkor láttam, hogy a láb már csonkolva van.

Mint kiderült, gyerekkorában vesztette el a lábát, este levette a protézisét és nem találta :)

Megkerestük a műlábat, odavittük neki, felcsatolta és utána jót nevettünk :)

2018. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
A fogorvosnál véletlen ki borítottam a pohár vizet xd
2019. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi voltam, strandon voltunk, ki kellett mennem WC-re, de nem akartam sétálni, odaálltam egy fához és arról telibe visszacsapódott egy csávó fejére xD


Ennél kb 15 évesek voltunk. Sátorozós tábor volt, hajnal kb 3 és annyira hangosak voltunk, hogy kihívta valaki a rendőröket. Persze nem tudtuk, hogy kb semmi nem lett volna belőle, a csoport fele a sátrakban, a tábor vezetők is alszanak, mi meg végigfutottunk egy városon át menekülve a rendőrök elől. Elkaptak minket, visszavittek és olyan ideges fejeket én még nem láttam. Mindannyiunk szüleit felhívták és másnap reggel kidobtak minket a táborból.

2020. jún. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!