Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Visszagondolva, így utólag,...

Visszagondolva, így utólag, milyen volt ez a pár hónapod?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 15:05
 1/3 anonim válasza:
nem rossz
2020. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nagyon stresszes vagyok a feleléseknél, dolgozatoknál, ha m-ár nem ötöst kapok nem tudok örülni neki,még akkor se ha rosszabbnak éreztem ,akkor csak az első pár másodpercben éppen ezért csak tesiből plusz idén németből vagyok négyes, de a tesi úgy igazán nem érdekel, meg a német se , mert úgyis le tudok majd nyelvvizsgázni, de mindegy is igazából, ebből csak azt akartam kihozni, hogy így sokkal kevesebbet stresszelek mert nem felelhetek, és doga is jóval kevesebb van , meg ott azért mégis ott a füzet( bár mivel maximalista vagyok mindig megtanulom, és csak ellenőrzök vele) szóval ebből a szempontból jobb
2020. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Szerencsére a munkahelyem megtartott, várnak vissza állásidő után. Kreatívan töltöttem az időt, tornáztam, diétáztam, végre jól berúghattam (melós időben félek, hogy másnaposan nem tudnék teljesíteni, ezért akkor nem szeretek inni). Volt időm magamra, szeretek egyedül lenni. Azért hiányozni fog. Kicsit fura, de múlt héten rámjött a shoppingolhatnék, ezért frusztrált kicsit, hogy nem tudok elmenni ruhaüzletbe (lefogytam és nadrágot kéne vennem minél előbb :D).... Összességében élveztem. Nem kellett utazzak, nem kellett jópofizni senkivel. Hiányolni fogom kicsit szerintem.
2020. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!