Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utólag visszagondolva; nálatok...

Utólag visszagondolva; nálatok milyen apró jelek jelezték, hogy hamarosan szülés lesz; aminek akkor nem is tulajdonítottatok jelentőséget?

Figyelt kérdés
Pl. megnövekedett folyás vagy ilyesmi...
2018. jún. 24. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Az utolsó két napban iszonyat bevizesedett a lábam, olyan volt, mint egy elefántnak, pedig végig vékony voltam, hátulról nem is lehetett megmondani, hogy terhes vagyok.
2018. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Utólag nézve se volt semmi jele. Előtte nap voltam nst-n, de ott se látszott.
2018. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Az időpontom indításra. :D
2018. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
1. babánál csak utólag volt gyanús, hogy aznap már nem mozgott, magzatvíz elfolyással indult be a szülés. A 2.-nál nem igazán volt ilyen jel, vele hetekig jóslóztam, napokig hasmenésem volt. Itt fájásokkal indult.
2018. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Egyik gyereknél se volt semmi előjele.

Mindkét szülésem magzatvíz szivárgással indult, ez volt a jel, előtte nem is sejtettem, pedig 41. hétre született mindkettő.

2018. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Borzasztóan bedagadt az orrom és a szám.
2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Éjjel született meg mindkét gyerekem, de csak délután eszméltem rá, hogy szülni fogok, így visszagondolva viszont már délelőtt is voltak árulkodó jelek :D

Elsőnél: nagyon kényelmetlen volt mindenhogy, ha álltam, ha ültem, ha feküdtem nem volt jó sehogy, rossz volt a közérzetem, előtte soha nem volt ilyen. Lezuhanyoztam, hátha jobb lesz, utána meg jött egy kis vér (tágulásos), azonnal kórházba mentem, ahol már be is indult a szülés.

Másodiknál: Olyan érzésem volt folyamatosan mintha hasmenés készülődne, többször is elmentem wc-re, de nem volt produktum. Aztán ez elmúlt, majd jöttek a fájások.

2018. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Este 7kor időpontom volt magán szemésznél. Volt kis csúszás, 30 percet várni kellett és nem esett jól ülni, sétálgatnom, ácsorognom kellett. Fél 11kor el is folyt a magzatvíz, másnap délben született meg a kisbabám.
2018. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Semmi. Aznap reggel hétre bementem autóval nst-re, ami teljesen negatív lett. Egy gyors vizsgálatnál derült ki, hogy a muris jóslók( nem fájtak, csak ahogy jött a keményedés teljesen ráfeszült a hasam a babára) hatására már 2 ujjnyi a méhszáj, megbeszéltük az orvosommal, hogy mivel 40+1 napnál járunk akkor ő majd burkot repeszt és meglátjuk. Nem volt rá idő. Még a papírok aláírásáig se jutottam elkezdett szivárogni a magzatvíz.
2018. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A "jósló fájásokat" vagy keményedéseket már a 12. héttől éreztem (szedtem is rá Mg-t), így ezek nem mondtak semmit. Egyik este még takarítottam, a szokásos módon keményedett közben a hasam, de a derekam is fájt. Éjjel a szokásosnál többször keltem fel pisilni, és mindig pont akkor keményedett be a hasam, amikor felkeltem. Hajnali 4-kor már nem tudtam visszaaludni, elkezdtem az időt is mérni, akkor már 5 percesek voltak. Ekkor igazából még nem fájt, csak keményedett. Aztán 6-kor hazaért az éjszakás műszakból a férjem, 7-kor indultunk a kórházba, 11-kor lett meg a baba.

Utólag gondolom azt, hogy valami már a derékfájásokkal elkezdődött.

2018. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!