Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit rontok el? Lehet elátkoztak?

Mit rontok el? Lehet elátkoztak?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudok főzni. pl: volt, hogy a tűzhely mellett egy papír meggyulladt miközben főztem, amit nem értek pedig csak a vizet raktam fel forrni, vagy a virslik nem főttek meg, pedig zacskóstul raktam bele a vizbe, a bögrés sütim, pedig beleragadt a bögrébe és nem tudok bögrét enni, meg a recept se irta, hogy az is kell mikor eszem. Mi a hiba? Felmerülhet az is, hogy valaki elátkozott úgy, hogy sose tudjak sütni? Ha igen, akkor hogy lehet megszüntetni az átkot? Vagy főzet kell hozzá, ami szintén nem sikerül, mert főzni kell így örökké rajtam marad? Van valaki aki hasonló problémákkal küzd vagy küzdött és tud tanácsot adni?

!!!Sürgős válaszokat kérek, mert ma én csinálom a kaját itthon!!!



2020. máj. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez egy atok lehet, ezt csak levetetni lehet. Remelem azota ettel
2020. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj valamelyik boszorkány rokonodtól (pl. anyós) egy ellenszérumot, és idd meg a következő telihold idején éjfélkor.

Garantált a hatás, ha kint vagy a szabadban

2020. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyósom azóta nem jön a közelembe, hogy adtam neki a pörköltömből,

mert szerinte meg akartam ölni, más opció esetleg?

2020. máj. 28. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Van meg oregno a csaladba?
2020. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem muszáj a családból lennie a boszorkánynak, de egyes boszorkányok nagyon sok pénzt akasztanak le rólad egyszerű és apró főzetekért.

Ezért azt ajánlom, mégis próbáld meg családon belül megoldani

2020. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!