Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet elátkoztak?

Alison burger1 kérdése:

Lehet elátkoztak?

Figyelt kérdés
tegnap leesett az ablakunból egy takaró és a szomszéd erkélyére esett,ő áthozta (amúgy eddig még soha nem láttuk)és adott ajándékba egy bibliát a semmiből..nem furcsa ez egy kicsit?

2016. márc. 25. 14:37
 1/10 Nyugodt Teknos válasza:
Hogy tudott a semmiből Bibliát adni, varázsolt? Tényleg furcsa egy kicsit
2016. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a "semmiből" kifejezést nem úgy értem hogy "varázsolt" csak hogy ok nélkül,eddig még nemis láttuk,azt hittük nemlakik senki se alattunk
2016. márc. 25. 14:42
 3/10 anonim válasza:

Velem miert nem történik ilyen?

Nem hinnem h elátkozott:D csak furán mutatja ki a kedvességet:D

2016. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bibliával is lehet átkozni? Ez még nekem is új.
2016. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy átkozott el, csak örül, hogy végre megismert és biztosan meg akar téríteni.
2016. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele megaldva

Egy tulvezerelt hívő a szomszédban....

2016. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fish1 ***** válasza:
100%

Az átoknak mi köze a Bibliához, ezt kifejtenéd?


Szerintem ezzel akart kedveskedni. Egyébként olvastad már a Bibliát? Vannak benne tanulságos történetek. Szerintem nem véletlen az egész. :)

2016. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elátkozott. Ha öreg, akkor sima jó szándék is lehet. A vallásos öregek szeretik megosztani az ilyesmit. Ha nem túl öreg, lehet hogy valamilyen szekta tagja. A hitgyülekezetesek, és a tanúk elég sokszor osztogatnak ilyesmit.

Amúgy meg az átoknak lenne hatása is azért. Nincs ott átok, csak némi félreértés, bizalmatlanság részedről, furcsaság meg a szomszéd részéről.

2016. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a felettetek lakó takarója esett rá?

Amúgy ez talán nem is olyan ritka jelenség.Szomszédunk ablakából rendszeresen szaros pelenkák és hugyos kis gatyák potyogtak az alattuk lakó ablakába, mivel az ablakban szárította a koszos cuccait, hogy mosás előtt még párszor hordható legyen.Na ez az igazi átok!

2016. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!