Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem elátkoztak vagy mi lehet?

Engem elátkoztak vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy még anno összehoztam haveromat egy Vivi nevű lánnyal, aztán vége lett nekik, meg volt már minden, azóta haverom össze akart hozni azzal akivel én hoztam össze ugye, utána munkába jött egy Vivi nevű lány aki szerelmes volt belém, majd elment mikor kezdett kialakulni valami, aztán jött egy másik Vivi, de annak van barátja, most pedig tetszik egy lány akit Vivinek hívnak.
2019. jún. 24. 22:45
 1/3 Sans20 válasza:
73%
Vivitol félek
2019. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Ez Soros György műve !
2019. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Toboz111 ***** válasza:
Dolgod van vele. Értsd meg az életed történéseit. Addig kapod vissza a helyzeteket míg meg nem érted, és ezzel feloldod, megoldod. A kb. 5 történet amit leírtál valamiben egyezik. Legegyszerűbben, ha meg kívánod érteni: írd le az eseteket külön papírra, részletesen. Adj időt magadnak, ha szükséges, és lásd meg az összefüggéseket. Jó önismereti munkát! Ui. Élet-Vivien
2019. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!