Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikisebb...

Mi volt életed legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

hááát még elmondani is ciki:D

16 éves koromban a haverokkal barátnőkkel beszélgettünk kinnt és én vártam valakit randira.Egy elöl végig cipzáras fekete bőr miniszoknya volt rajtam.Jött az illető akivel randira mentem és elhajtott mert nem vett észre,erre én futottam az autó után és kiabáltam neki,ügyet sem vetettem rá mi az a nevetés.A barátnőm utánam jött és felvilágosított,hogy a felsőmbe akadt a szoknyám alja és felhúzódott teljesen...tanga volt rajtam....Égett a fejem úgy szégyenlettem magam mikor visszamentünk,de az egyik srác azt mondta ő nem szégyenlené....

2010. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt hitte ku rva vagy? Hmmm azért én megnéznélek :D :$
2010. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
neeeem,kinnt volt az egész seggem az a lényeg :)))
2010. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Egy fiunak ne mond mi a lényeg egy lányon :D

Most mennyi vagy?

2010. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy megszülettem.
2010. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20 múltam,de inkább írj cikis élményt :)
2010. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nagyon cikisre nem emlékszem, talán amikor megvettem életem első trabantját 14 évesen. Nem volt rajta önindító, és be kellett tolni, h beinduljon. Aznap mikor vettem, az eladó betolt, de hazafele leállt az autó, pont egy enyhe dombon felfele. Mondom h ezt magamba nem fogom feltolni, visszafele meg csak nem kéne menni. Környéken más normális ember nem volt, csak pár cigánygyerek akik söröztek(ők nem voltak többek 10-nél), mondom lökjetek már meg. "-Jó van tesó csak had rakjuk be a sört" bazz+ beindult az autó, két fél üveg sör kiborult, otthagytam őket a pi csába. Igenám csak a polgárőrök észrevették ezt a kis akciót, nekik ugye meg már muszály volt megállni. Sörösüveg a kocsiba, jogosítvány sehol. Megúsztam annyival, h elvették a kulcsot, és nem adták oda csak faternak(m ugye ismerték, talán azért is úsztam meg ennyivel), ő hazahozta, másnap meg szétbontottam az autót...
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
A kormánya még mindig a szobám falát ékesíti. Ha tehetném még ma is vennék egyet, Astra helyett...
2010. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na azért ez is jóóó,nekem még vannak ...de ciki volna cikis történetnek is kiírni :)
2010. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írd nyugodtan, teljes névtelenség van :D ;)
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!