Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikisebb...

Mi volt életed legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
kérlek írd le! :D
2011. febr. 23. 13:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
A "születésem" és ott is voltam amikor megszülettem.
2011. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán az amikor anya egyszer végigvonszolt minket húgommal a strandon meztelenül..kb. 10 éves voltam..elég kellemetlenül éreztem magam, és sokan voltak.
2011. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Neked? :D

(előző vagyok)

2011. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
13 éves koromban anyukám "matyizás" közben rám nyitott. A papír zsepit arcom elé kaptam, és elkezdtem bele fújni az orrom. Persze Ő rögtön kifordult,és én megnyugodtam. Aztán láttam, hogy ott állok csupaszon álló dákóval.Hetekig ez járt eszembe, de Édesanyám,soha még célzást sem tett rá.De szeretném ezt egyszer elvihogni vele,de már ezt csak a mennyekben tudom. 5 éve elment.
2011. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Álltunk sorba a Tescoba a pénztárnál a húgom nem bírt magával,előttünk állt egy kislány ugyanolyan kabátja volt mint a kishúgomnak,már nagyon ideges voltam és lerántottam róla a kapucnit,hogy "vedd már le azt a kib*szott kapucnit,Qrvára elegem van mostmár" a kislány meg meglepődött azt nézett,meg ott volt az anyja is,tök ciki volt.Mondtam,hogy elnézést azt hittem a húgom az.Nem szólt rá semmit de áhhh....Nagyon gáz volt.A húgom ott röhögött.
2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai vizsga előtt 2 perccel magamra öntöttem a jegeskávét, és úgy mentem be, aztán félreértettem egy kérdést, és egészen másról kezdtem beszélni. XD
2011. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

tegnap 15:58

az nem neked :D az naked :D

2011. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser koromban elaludtam reggel sulibamenés elött, gyorsan magamra kaptam azt a nadràgot ami előtte való nap volt rajtam. Rohantam a suliba és félúton vettem észre, hogy a bokàmnàl valami hosszan kilóg. A harisnyàm volt, amit előző nap a nadràgomba maradt. Akkor nagyon ciki volt mert, az a korszakom volt mikor azt hittem mindenki engem néz. Tökre kivörö
2011. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser koromban elaludtam reggel sulibamenés elött, gyorsan magamra kaptam azt a nadràgot ami előtte való nap volt rajtam. Rohantam a suliba és félúton vettem észre, hogy a bokàmnàl valami hosszan kilóg. A harisnyàm volt, amit előző nap a nadràgomba maradt. Akkor nagyon ciki volt mert, az a korszakom volt mikor azt hittem mindenki engem néz. Tökre kivörösödtem a fejem, lehajoltam és a kilógó harisnyát felülről kihúztam.
2011. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Reggel felkeltem megreggeliztem.

Elindultam a suliban.

Ott vettem észre, hogy csak a hegedűm van nálam, a táskámat otthon felejtettem, de megvártam meddig megjött a tanítónéni, ő haza zavart.

2011. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!