Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikisebb...

Mi volt életed legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az egész életem ciki, kedves 13 éves lány kérdező.
2010. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem éppen 13,és nem is lány XD
2010. febr. 6. 16:03
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Ne hantázz
2010. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ha leakarod pontozni magad akkor írsz ilyen választ továbbra is várom a válaszokatxD
2010. febr. 7. 15:50
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az, hogy mikor KB. 10 évesen a strandon mikor feldobtak a vízben kikötődött a bugyim és lejött..:S:$

Meg mikor a strandon a csúszdán elhagytam a bugyim és csúszott utánam..:S

Jah meg sokszor volt, hogy egy tanárról: Ez ilyen f@sz, az olyan hülye, és ott álltak a hátam mögött..:S XD

2010. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az of ránk nyitott smaci közben:S
2010. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

egyszer iskolába sunyin elfingottam magam olyan büdös volt hogy a tanár kirohant az osztályból és hót wörös volt és másnap az egész iskola úgy tudta, hogy a tanár fingott (ez neki volt ciki)


másik:


táborba voltunk és finganom kellet ismét és a többiek azt mondták , hogy menjek ki a szobából mentem kinyitottam az ajtót megfordultam pucsitottam és elfingtam magam és nem vettem észre hogy a tanár épp 20 cm-re a seggemtől volt lehajolva seggmagasságba mert elejtette a kulcsát. volt már égés


harmadik: ez oszt társamnak


fiúk lányok kosárlabdáztam és ugrottam volna a labdáért lkaptam és közbe az illető is ugrott beleakadt a kezem a nadrágjába és letépte róla. rajta meg nem volt boxer és ott állt mesztelenül.


késsőb. mentem má be az igazgatóhoz mert akartak adni valamit amikor bementem, az igazgató háttal volt felém és turkát a gyatyájában a segginél majd megszagolta a kezit. XD XD XD XD

2010. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
előző vok rosszl irtam a fiuk és a lányok egymás ellen kosárlabdáztak
2010. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
uramisten XD
2010. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A füzetembe rajzoltam órán egy karikatúrát egy tanárról és pont akkor szedte be óra végén a füzetet.
2010. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!