Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikisebb...

Mi volt életed legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
hirtelen nem tudok,de az olyasmit nem nevezném élménynek!ha eszembe jut megírom!
2009. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
emelt töri érettségin véletlenül büfiztem egyet, azt hittem csak magamban fogom, de elég hangos lett, elég cink volt:D
2009. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

Volt már a kérdés.

Ciki, hogy nem vetted észre.

2009. okt. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kiskoromban(olyan4-5évesen) kizártam magam a lakásból, mert csöngetett keresztanyum és én kimentem meglesni hogy jön fel(a negyedikre). a szomszédtól kaptam fürdőköpenyt, és ők nyitották ki az ajtót késsel.

elég gáz vol:S

2009. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
matek dogát írtunk, és mindenki kussolt, és tök csönd volt, én meg majd éhen haltam, és úgy korgott a hasam egész doga alatt, h zengett a terem, és mindenki engem nézettXDXD
2009. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
másodikos voltam ,óra alatt beszartam.(nem engedett ki klotyóra)aztán csak elhitte hogy kell(ett) szarnom:)
2009. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
én egyszer be fostam a orán de felnyalatam velük:)
2009. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor csúsztam le egy nagyon meredek csúszdán, és a nyakambacsúszott a melltartó rész xD (ne legyetek már undorítóak :S )
2009. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!