Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpíro...

SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpírokban?

Figyelt kérdés

Aki hisz bennük, írjon be A betűt kommentben.

Aki nem hisz, írjon be B betűt kommentben.

Szkeptikusok és akik nem hisznek, ne írjanak!



#vámpír #Hiszekbenne #Pffszkeptikus
2020. okt. 4. 19:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 A kérdező kommentje:
Na, a miskolci esetet még mindig nem tudja senki megcáfolni? Akkor ha jól értem, ez egy beismerés arra, hogy vannak vámpírok.
2020. okt. 6. 18:35
 32/131 anonim ***** válasza:
96%

Az én szavazatom is B.

Azért áll A-ra, mert te azt akarod. Ha be tudod másolni azokat a válaszokat, amiben bizonyíthatóan A-val szavaztak, akkor elhiszem neked, hogy az áll nyerésre. Én most néztem át 2x-szer is a válaszokat, de csak azt látom, hogy a többiek is meg akarnak téged cáfolni. Én azt B-nek veszem, erősítsd meg, hogy nem az.

2020. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/131 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló leírta, hogy ő csak azért szavaz B-vel, mert nem érti a leírást. Tehát ő is A.

5-ös válaszoló sem B-vel szavazott, tehát A.

8-as egyértelműen A.

9-es egy hajszál híján, de A.

10-es leírta: "Ja a válasz Á"

13-as vámpír dolgokat linkelt, tehát A

18-as is talált vámpíros dolgokat, tehát A

19-es leírta, hogy másik dimenzióba, de léteznek, tehát A

21-es válaszoló később leírta, hogy miskolci és a történetet nem tudta megcáfolni, tehát A

26-os azt írta, hogy még a szellemekről sem kizárható, hogy ne léteznének, tehát A

30-as szerint baj van, gondolom a vámpírokra gondolt, tehát A

31-es leírja, hogy szkeptikusok ne írjanak, szóval A


A nagytöbbség A-ra szavazott.

2020. okt. 6. 18:44
 34/131 anonim ***** válasza:
95%
B.
2020. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/131 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok

Félreértettél! Én nem azt mondtam, hogy A-val szavazok, hanem egy példát írtam, hogy az sem bizonyítható, sem cáfolható. Attól még nem hiszek benne. Az én szavazatom is B.

2020. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/131 A kérdező kommentje:
Sajnálom, utólag már nem lehet módosítani, már felvezettem a füzetembe.
2020. okt. 6. 19:58
 37/131 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Egy szóval sem írtam, hogy nem értem a leírást. Te nem érted, amit írtál. Azt mondod, hogy mindenki szavazzon, de csak A-val lehet, mert, akik szkeptikusok azok nem szavazhatnak. Így már világos?


5-ös válaszoló azért nem szavazott, mert te magad írtad, hogy szkeptikusok ne írjanak. Ő nem akart téged megsérteni, ezért C-vel válaszolt, de nem írt A-t.

A 8-ast is én írtam. Pont azért írtam, hogy mutass fel bizonyítékot, mert még mindig nem hiszek benne, szóval az is B.

9-es azt írta, hogy a vámpír, csak kitalált dolog, magyarul nem hisz benne.

10-es Válaszában az Á nem egyenlő az A-val, ő írta oda, szóval ő sem szavazott A-val.

13-as azt linkelte, hogy a cikk alapján egy cégről van szó, nem vámpírról.

A 18-as tőlem lehet A, nem foglak megverni érte.

A 21-es odaírta, idézem: "Figyu vámpírok nem léteznek.". Magyarul az ő szavazata is B.

26-osnak olvasd el a 36-os válaszát.

30-as a te elmédre gondolt, nem a vámpírokra, szóval Ő is B.

31-es pedig, csak neked akarta jelezni, hogy mekkora hülyeséget írtál, tulajdonképpen ugyanazt írta, mint én a 4-es válaszban.


Vagyis számoljunk.

6 B-t találtam, Egy A-t, az 5-öst és 10-est vehetjük úgy, hogy tartózkodott a szavazástól. Még így is 6-1-re győzött a B, plusz ugye a 2 tartózkodó. De nyugodtan rakhattál volna szavazást, ott egyértelműen látszanak a számok.


Bátran cáfoljanak meg a válaszolók, nem fogok megharagudni. Az is lehet, hogy én számoltam el valamit, nem volt kedvem sz@rakodni a számolgatással, szóval azt is kijavíthatjátok.

2020. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/131 A kérdező kommentje:

A hozzászólásod végén elszóltad magadat, hogy meg sem számoltad. Ennyi.

Mondtam, utólag nem módosíthatsz, úgyhogy a tiéd is A, sorry.

2020. okt. 6. 20:04
 39/131 anonim ***** válasza:
100%

Megint 26 vagyok

#37 Egyébként odaírtam a cáfolást. Az emberünk szellemileg visszamaradott volt, és vámpírnak hitte magát. De azon kívül, hogy te ide leírtad a sztorit, semmi linket nem küldtél, semmit nem tudtál felmutatni, hogy nem te találtad ki. Még a miskolci válaszoló sem tudta megerősíteni.

Én is írok valamit. Szegeden néhány éve a Tiszából sellőt fogtak ki. Nem linkelek semmit, hanem küldj olyan forrást, amivel ezt meg tudod erősíteni, vagy cáfolni.

2020. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/131 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy még a miskolci sem tudta megcáfolni.
2020. okt. 6. 20:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!