Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok olyan sztorikat,...

Mondanátok olyan sztorikat, ami veletek esett meg és vicces vagy ciki volt? :D

Figyelt kérdés
Hadd legyen egy szép estém! :)
2010. aug. 9. 21:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

xDD

2010. aug. 17. 10:13
 22/24 anonim ***** válasza:
xD
2011. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
15%

Velem olyan volt, hogy a LB-mnek kimásoltam egy netes szinonimaszótárból a szerelmes szó szinonimáit, és az volt az egyik, hogy döglik érte, ő meg azt mondta h döglik bele. XD Azóta röhögünk ezen :D

Meg volt egy Dávid nevű gyerek, és ő Dávodnak írta a nevét XD Azon is röhögünk :DD

2012. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyik alkalommal a késő délután ebéd után elmentem vásárolni. Amikor felszálltam a buszra éreztem, háborog a gyomrom, fingási ingerem van. Kiengedni nem mertem a buszon. Persze ez megtette a hatását és átment szarási ingerbe. A végállomásnál, ahol át kell szállnom egy másik buszjáratra, rohantam be a vasútállomási WC-be. Azt meg előre kell kifizetni. Kaptam 4 lap egyrétegű WC papírt. Épp az utolsó pillanatban értem be a fülkébe, s rántottam le a gatyámat. De már nem volt annyi idő hogy ráüljek a WC-re. Így az egész, mint a Vezuv a hátsó falra ment. Teljesen, mint a tűzoltófecskendő, telefostam a fülkét. A kapott WC papír nem volt elegendő. Teljesen átázott. (Nem tudom, hogy tudják kitörlni a seggüket az emberek ennyi papírral.) Sajnos nem volt nálam papírzsebkendő. Úgy hogy az ujjaimat a falhoz kentem. Úgy húztam fel a gatyámat, hogy ne érjen a seggemhez. Rohantam ki kezetmosni. De azt sem tudtam rendesen befejezni, mivel a WC-és néni ment be a fülkékhez. Rohantam ki, nehogy elkapjon, mit hagytam ott. Főleg, hogy a WC fülke fala bordázott volt.

Felszállva a másik buszra, kerültem az embereket. Alig vártam, hogy a bevásárlópark egyik WC-jébe érjek és tisztába tegyem magam. Szerencsére a gatyám nem lett piszkos.

2013. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!