Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan legyen olyan gyerekem,...

Hogyan legyen olyan gyerekem, mint a Blackpink tagok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ázsiai párt válassz magadnak, hogy az ő vonásaikat örököljék.

Ha ez valamiért nem jön össze, akkor fesd át a gyermekek haját feketére és taníts meg nekik egy-két K-Pop számot. :DD

Sok sikert!

2020. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy szinte ugyan ilyen kérdést tettem fel poénból pár hónapja, csak nem a Blackpink tagokkal volt, hanem asszem Jungkook, vagy valamelyik bts taggal xdd
2020. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
tanítsd meg nekik hogyan adják el a testüket és lelküket és minden becsületüket pár év hírnévért és egy kisebb-nagyobb pénzért ":D és az egész világ előtt mutassák meg az intim nemi szerveiket... kb így ":D
2020. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez most egy komoly kérdés? Nagyjából esélyed sincs. Mivel gondolom nem vagy koreai vagy thaiföldi. Innentől hiába lesz ázsiai párod, a gyerekeid már csak fél ázsiaiak lesznek. Ha meg nem így gondoltad, akkor tanítsd meg őket táncolni, énekelni, és legalább koreaiul beszélni. Ezenkívül ne hagyd h elhízzanak. Nem azt mondom h koplaltasd őket, inkább sokat mozogjanak.

Egyébként mi van ha fiú lesz? 😂

2020. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Humor kategória
2020. dec. 7. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
4es vagyok. Nem értem, hogy miért és ki húzta le a kommentem. Kiváncsi lennék, hogy melyik részével nem értett egyet. Nem szídtam senkit, a lehető legnormálissbban próbáltsm válaszolni egy alapból hülye kérdésre.
2020. dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolso van itt 1-2 gyökér felhasználó aki direkt erre megy rá hogy le pontozzák a másikat... én amióta a kpop témában vagyok azóta vesztettem 2 pipát…! És mindig ugyan azokkal a gyökerekkel “veszekszek” valószínűleg van több fiokjuk is…
2020. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!