Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha egy démon...

Mit tegyek, ha egy démon éjjel nyalogatja a talpam?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Egyik éjjel kikúszott egy démon az ágyam alól, ketchupot nyomott a lábamra és elkezdte nyalogatni, pont úgy mint ahogy én szoktam a szotyoládéról a sót. Nem tudom mit tegyek. Hívjak ördögűzőt, vagy húzzam fel az ágyra és beszéljem meg vele? De az utóbbitól őszintén kicsit tartok nem szeretném megbántani szegényt, mert lehet hogy lábfétise van.

2021. febr. 3. 00:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nyald vissza. Hidd el, meglepődne .
2021. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Tegyék rá csilit...
2021. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne moss lábat
2021. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Előbb mondjad neki hogy,ismerkedjetek meg,beszéljen magáról,mit szokott/miket szeret még csinálni eme különös tevékenységén kívül,utána beszélj magadról.És ha kölcsönösen bejöttök egymásnak,utána már lehet köztetek testi kapcsolat is,de addig semmi ehhez hasonló perverzióra nem vagy vevő.És ha értelmes démonról van szó,akkor úgyis megfogja érteni.
2021. febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm és, ha netalántán kialakulna köztünk valami, csak az éjszakai dolgokra számítsak vagy lehet esetleg nappali kapcsolatunk is? Tudjàtok én nem nagyon értek a démonokhoz.
2021. febr. 3. 02:32
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
5.:Szívesen!Ezt is vele kell megbeszélned.De ne hagyd becsapni magad,ha ő napközben nem hajlandó veled mutatkozni nyilvánosan,akkor nyilván lenéz téged,és csak azt akarja.Közöld vele,hogy neked nem állapot ez a csupán ágyrajáró típus,és ebben az esetben keresel magadnak egy normális démont,aki később hajlandó lesz összekötni veled a létét.
2021. febr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rendben beszélek vele. De igazából arra lennék kiváncsi, hogy bírják-e a napfényt vagy elporladnak, mint a vámpírok.
2021. febr. 3. 03:11
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
7.:Éjszaka van,hamarosan úgyis megjelenik,kérdezd meg tőle,ezeket a dolgokat úgyis csak ő tudhatja a legjobban,személyesen.
2021. febr. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem Judka, szokta a makkomat
2021. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Mondjad neki szépen, hogy 1,5 méter távolság. Vigyáztatok egymásra.
2021. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!