Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha egy démon...

Mit tegyek, ha egy démon éjjel nyalogatja a talpam?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Egyik éjjel kikúszott egy démon az ágyam alól, ketchupot nyomott a lábamra és elkezdte nyalogatni, pont úgy mint ahogy én szoktam a szotyoládéról a sót. Nem tudom mit tegyek. Hívjak ördögűzőt, vagy húzzam fel az ágyra és beszéljem meg vele? De az utóbbitól őszintén kicsit tartok nem szeretném megbántani szegényt, mert lehet hogy lábfétise van.

2021. febr. 3. 00:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%
Na, gratulálok hozzá! Nem tudom a tiéd hogy vam vele, mi már lassan tervezzük a gyereket! Csak nem tudom megéri e úgy, hogy napközben egyedül nevelném.. Viszont nincsenek nagy igényei, néha kedveskedek neki állati eredetű nyers hússal, nagyon tudja értékelni! Mondjuk most kicsit összekaptunk! Valamelyik éjjel elég keményen a makkomba harapott, nem volt kellemes! Viszont megbocsátok neki, mert amúgy kedves, csak mivel nagyon összevesztünk így kicsit le kell higgadnia neki is meg nekem is.. Plusz nekem a répának is gyógyulnia kell! De biztos vagyok benne hogy egy életre szól a kapcsolatunk!
2021. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, de edesek lehettek, nem gondolkodtok esetleg eskuvoben..? Mert en szivesen segitenek a szervezkedesben :))
2021. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
32%
Mi esküvőn nem gondolkodunk mert ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok, akkor nagyon drága a válóper.. Bár igazából ő egy csettintéssel lezárja a nézeteltéréseinket.. Múltkor nagyon bedühödött rám leégette az egyik szemöldököm, néha kicsit hisztis tud lenni.. Remélem ezt nem olvassa mert lehet nem venné jó néven..
2021. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!