Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha egy démon...

Mit tegyek, ha egy démon éjjel nyalogatja a talpam?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Egyik éjjel kikúszott egy démon az ágyam alól, ketchupot nyomott a lábamra és elkezdte nyalogatni, pont úgy mint ahogy én szoktam a szotyoládéról a sót. Nem tudom mit tegyek. Hívjak ördögűzőt, vagy húzzam fel az ágyra és beszéljem meg vele? De az utóbbitól őszintén kicsit tartok nem szeretném megbántani szegényt, mert lehet hogy lábfétise van.

2021. febr. 3. 00:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nem egy démon, hanem az egyik szotyi, amit te is így nyalogattál. Ebből kifolyólag edd meg.
2021. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Önts a kechupos üvegbe chillis paprikát! Ha megkóstolja, a rossz élmeny miatt egy életre elmegy majd a kedve az ilyen tréfáktól! :D
2021. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de rám morgott és megharapta az egyik lábujjam. 😱 Melyik a legcsípősebb chili szósz most ezt meg kell bosszúlnom ?!
2021. febr. 3. 14:31
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is csinálta. Egyszer mondtam neki, hogy az nem a lábam, azóta fel sem tűnt még a városban sem ;D
2021. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

Hivd Shreket!

Ő halloween királya

2021. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
14-es te bolond vagy😂 megadná valaki Shrek számát?
2021. febr. 3. 22:30
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Szia! velem is volt ilyen, felhívtam az ágyra, azóta van 3 kecske-ember gyerekünk!
2021. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
aww Lehetek a kereszt Anyjuk?
2021. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 2 éve kezdődött, a lábujjamat szopogatta, mogyoróvajat kent rá és úgy. Na most egyszer rajtakaptam, és felhívtam az ágyra! Beszélgettünk, mesélt ő is magáról meg én is! Aztán addig beszélgettünk, hogy másnap éjjel már az ágyba feküdt mellém, simogatott, smároltunk, elővette a répám és olyan érzékien megdolgozta, ahogy még egyik exemnek sem ment! Azóta minden éjjel eljön és könnyít rajtam, van mikor csak kézzel, van hogy egész extrém dolgokst csinálunk, levágott fejeket húz rá, felcuppant a plafonra és ott ráül meg ilyenek. Nappal híre hamva sincs, de nem bánom, nekem jó ez, hogy éjjelente foglalkozik velem, az ajándékai kicsit furák, furán mutatja ki a szeretetét, tele van már a falam játékbabák fejével, meg levágott emberi illetve állati maradványokkal, csontvázakkal, de tudom hogy azért kapom őket mert szeret! Azt ígérte, egy nap levisz majd a pokolba, azt mondja nagyon szép hely és látnom kell! Szerintem egy életre szól ez a kapcsolat köztünk, sőt még azon is túl! ☺️🥰
2021. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mi is éjszakai kalandokba kezdtünk.
2021. márc. 7. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!