Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok vicces, valós sztorikat?

Írnátok vicces, valós sztorikat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lakótelepen laktunk. Volt egy kutyánk. Az udvaron a szomszéd Zsoltika labdázott valakivel. Egyszer csak csengetnek. Kimegyek ajtót nyitni és a kutya (szobacirkáló) is jön velem. Ott áll a kis Zsoltika és elkezdi mondani:

-Csókolom. Lent labdáztunk és beesett a maguk erkélyére...(ekkor Zsoltika kicsit lenéz és észreveszi, hogy ott áll mellettem a kutya, de közben folytatja a mondatot)...egy tetű. (hatásszünet, majd a korrigálás: "vagy nem is tetű, hanem egy barna labda.

Vicces volt.

2010. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
xD ezen szakadtam... velem az volt, hogy még kicsi voltam és anyuval meg apuval elmentünk valahova (asszem dokihoz) és nyaggattam apámat h vegyen fel.. elmentem az ajtóig majd csukott szemmel megfordultam, széttártam a karom és mondtam h: apu vegyél fel.. Mindenki röhög.. kinyitom a szemem és egy idegem palit ölelgettem
2010. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát.....n jó leirom ehezz a kérdéshez is



Technica volt 5,6 óra és az előzöben a tanárhoz mentünk akinek háza ne volt tu közel

Sok kóborkutya élt egyébként gyógynövényt néztünk

Egy ösvényhez értünkbés egy hye gyerek azt mondta:

-eszter néni!ez tényleg kutyaszorító?

Ha valaki ide áll valaki meg a végéhez itt ragad a kutya?

Tanár:milyen hyeségeket beszész

Valaki más:

Ja aztán majd elkap!

A fiuk lopkodták az uton a szőlöt miközbrn irtuk

Most értem haza

Akkor nagyon vicces vilt

2019. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!