Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a viccről? Nekem nagyon tetszik xD

Figyelt kérdés

Székely ember megy haza, s látja, hogy a tehene meg van dögölve. Erre így szól: Jaj, Istenem miért vetted el tőlem ezt a tehenet, annyi tejet adott.

Felakasztja magát.

Hazajön az asszony, hát meglátja a döglött tehenet, a férjét felakasztva. Késbedől.

Hazajön a legidősebb székelyfiú. Látja a döglött tehenet, halott apját, anyját.

Nekikndul a Dunának, arra jön egy sellő, aki így szól:

Hé te székelygyerek, visszahozok mindenkit, ha kielégítesz tízszer.

Kezdi, egy kettő három négy öt, nem bírja tovább, megfullad.

Hazajön a középső gyerek, ő is látja a döglött tehenet, halott szüleit. Ő is a Dunának indul. Őt is megszólítja a selő:

Hé te székelyfiú, ha kielégítesz tízszer, akkor visszahozok mindenkit. Kezdi egy kettő három négy öt hat hét nyolc nem bírja tovább, ő is megfullad.

Jön a legfiatalabb gyerek, ő is látja a halott szüleit, megindul a Dunának. Őt is megszólítja a sellő:

Hé te fiú, ha tízszer kielégítesz, akkor visszahozok mindenkit. Kezdi, egy kettő három négy öt hat hét nyolc kilenc tíz tizenegy... csak te nehogy te is megdögölj, mint a tehén.


2021. jún. 26. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú, és a csattanó is gyenge
2021. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlen két te van ott
2021. jún. 26. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szóval a sellőt kell kielégíteni? Na mégis, hogyan?

Mondjuk a tehenet azt vágom, félre kell a farkát húzni, aztán zumek, csak akkor van gáz, ha elkezd fosni örömében, de a sellők szerintem max ikráznak, de mondjuk valahogy a Bodrit is be kellene venni, az nekem egy kicsit hiányzik belőle.

2021. jún. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jujj:D Ez morbid, de nekem is tetszik. :):)
2021. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval a sellőt kell kielégíteni? Na mégis, hogyan?


"Mondjuk a tehenet azt vágom, félre kell a farkát húzni, aztán zumek, csak akkor van gáz, ha elkezd fosni örömében, de a sellők szerintem max ikráznak, de mondjuk valahogy a Bodrit is be kellene venni, az nekem egy kicsit hiányzik belőle."


Ez egy vicc.

2021. aug. 23. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A francba, tényleg, ez egy vicc, észre sem vettem.

:)

2021. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
(:) )
2021. aug. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!