Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kínos szituációk, ciki sztorik?

Kínos szituációk, ciki sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van de hátha látok valami újat mert szinte az összesét olvastam. Ha van kedved írd le a te sztoridat is bármivel kapcsolatban pl: barátnő,mensi,Wc,pasi. Ha szeretnétek én is leírom a sajátomat.

2021. jún. 30. 20:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban elkezdtem tolni a kosarat, amikor belenéztem és nem értettem hogy mikor raktunk bele műszaki dolgokat és hova tűnt minden más. Aztán leesett h a mögöttem álló csávónak a kosarát kezdtem el vinni... a feje az mindennél emlékezetesebb
2022. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Voltam túrázni, hosszú idő óta először. Viszont nem telefonos térképet használtam, hanem papíros (hagyományos) térképet. Többször is előfordult, egy-egy pillanatra, hogy ha nem teljesen értettem a képet, akkor két ujjammal a papíron nagyítani akartam, hogy részletesebb legyen.... Nagy ez a ciki 28 évesen
2022. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Velem az történt hogy osztály kiránduláson voltunk és a táskámban véletlenül menne volt egy top és kiesett és még a mögöttem lévő fiúk rá tapostak utána meg azt mondták hogy égő amit meg is értem. Én utána egy hétig nem tudtam aludni mert csak arra tudtam gondolni.

17/l

2022. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23

Sajnálom, nem lehetett kellemes helyzet...

2022. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Hát ja, nagyon ciki volt
2022. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!