Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hölgyikék, mit szólnátok egy...

Hölgyikék, mit szólnátok egy rendez-vous-hoz egy veszélyesen élő pasival?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy bárban ülnétek egyedül vagy az utca lokációjában közlekednétek éppen, mikor elétek lépne egy masculine arcszőrzet borostájú férfiszemély. Elkezdene dominant módon csábítani titeket, mikor is odaintene neki egy haverja:

- Helló, Mr. Tűzsszerész!

Mikor megkérdeznétek, miért hívják a havercsávói ilyen nevezeten, a dominant férfi gentleman lejjebb tolná a napszemüvegét, és érczes hangon közölné:

- Hm, sexy lady, Mr. Tűzszerésznek hívnak, mert én csak sexbombákkal foglalkozom!



2021. szept. 9. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy az alpha male énekes ebben a számban?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__11178943-sz..

2021. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Felolvastam a páromnak.


"Tudod, hogy engem hogy hívnak? Mr. Kivanaf*szomazilyenektől. Azért, mert kivan a f*szom az ilyenektől"

2021. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
@Why beszélsz half angolul?
2021. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi a jó francnak keverd a magyart, az angolt és a franciát? Csak mert ez nem vicces, inkább szánalmas. Én is tudok 3 szót elég sok nyelven, mégse adom elő magam mint valami übermensch.
2021. szept. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig odavoltál kérdező....

Csak nem sikerült a nyáron behölgyikézni? :)

2021. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
Nocsak segdugasz, elfogyott az ágyútöltelék?
2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!