Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az érzelmi megcsalás veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi megcsalás veszélyesebb mint a fizikai?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom, hogy sokkal veszélyesebb egy érzelmi/lelki megcsalás mint egy fizikai?

Amikor csak vágyakozol a másik után, esetleg beszélgettek, de még egy csók sem csattan el.


2020. jan. 13. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
A gondolatrendorseget is vezess be.
2020. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Akkor ezek szerint nem tudod mit jelent az érzelmi megcsalás: az érzelmi megcsalás nem azt jelenti,hogy gondolatban megdugsz mást, vagy lefekszel valakivel. Hanem mikor beszélgetsz egy másik emberrel a párodon kívül. Aztán egyre többet beszélgettek. Aztán szerelmet vallasz neki, elmondod mennyire vágysz rá, de fizikailag semmi sem történik. Viszont a párod mellett rágondolsz, és neki mondod, higy szereted de nem csalod meg vele fizikai értelemben. Nem tudom világoa volt-e.
2020. jan. 13. 08:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő a kapcsolat végét jelenti, csak az egyiket nehezebb észrevenni. Ha valaki más után vágyakozik, az azt jelenti, hogy érted nem menne tűzbe. Márpedig egy társ ezt megtenné. Tehát semmi értelme.
2020. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyesek, akik "magukat nagy párkapcsolati szakértőként" szeretik megjeleníteni mondogatják ezt, ami nem feltétlenül van így. Bármilyen megcsaláskor létrejöhet, hogy vágyakozol a másik után, miközben pároddal vagy.
2020. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Az a veszélyes,mikor fizikai megcsalás mellett még bele is szeretsz az illetőbe.Minden más veszélytelen.
2020. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
5-ős mi lesz a következő ?Ha óvszerrel történik a megcsalás az se nagy kunszt?(Mint a viccben) Akik fizikai megcsalásról beszélnek azok azt hogy gondolják pontosan? Miközben hempereg a másikkal, akkor is a párját a gondol, hogy mennyire szereti? Nyilván
2020. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy van-e ilyen történet. Ha valaki hosszútávon, bizalmasan beszélget, szerelmet vall, előbb-utóbb jön a testi kontaktus is.

Nő vagyok. Ha egy pasival hosszabban,bizalmasan beszélgetek, aki aztán bevallja,hogy szerelmes belém, én pedig ezidáig végighallgatom, bizonyára azért teszem mert vevő vagyok rá. Ahogy a folytatásra is.


Ha nem akarok Tőle többet már csírájában elfojtom és nem hallgatom meg a szerelmi vallomását, mert a bizalmas beszélgetés elején tisztázom a szándékát.


Nem hiszek a hosszútávú, egyoldalú plátói szerelemben. Ez idővel elmúlik. Vagy viszonzásra talál. Felnőtt embereknél pedig ennek velejárója a fizikai kontaktus is.

2020. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalásnál mit értesz a "veszély" alatt??
2020. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Érzelmi.

Nagy Don Juan voltam mindig.

Volt pár necces nap a házasságban,szexxel oldottam a feszkót. Mindig bejött.

Az exnek is volt egy két hülyesége,de nem vettem észre, csak egyszerűen tudtam.

Viszont amikor egy lúzer halálosan beleszeretett,és másfél évig nyomta neki a süket dumát:tíz év házasság után lelépett amikor kórházban feküdtem egy baleset miatt.

2020. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Érzelmi megcsalás az fájdalmasabb
2020. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!