Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből tényleg súlyosabb es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből tényleg súlyosabb es veszélyesebb dolog is lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves lány vagyok. Van egy párom lassan 5 honapja(másfél éven keresztül se veled se nelkuled kapcsolatban éltünk, neha egymasra tálaltunk, de azok voltak a legszebb idok, szerintem.) Na szóval körülbelül masfel honapja egy féltékenységi dolog miatt kiborult a párom, a busz kellos kozepen..megfogta a nyakam, belekapott a hajamba. elhordott minden had ne mondjamnak..utanna sirt,könyörgött jött utannam hogy nagyon szeret nem akar elveszíteni..élete szerelme vagyok..(jogtalanul volt egyebkent feltekeny) második ilyen eset kb. 3 hete történt. Egy regi fiu ismerosom akivel beszelgettem regen bekovetett. Reggel 6 kor közölte hogy látja , es h ez mi? mikozben Instagrammon ha bekovet valaki engem, akkor neki nem küld értesítést, marmint a baratomnak (szerintem figyelte hogy mikor ki kovet be) Akkor is nagyon kivetkozott magabol..negfogta a hajam es kitolt az ajton egy szal pólóba rangatott lefogott ledobott

az agyra.. ..nekimentem..elkezdtem utni vagni vagyis probaltam..utanna sírva mondta hogy nem tudja mi tortenik vele..nem akar bantani engem. Azota is vele vagyok...nem tudom mit tegyek. Mindent megtesz ertem, senkivel nem all szoba. Nincs gyanum hogy megcsalna. De egyszerűen mikor elojon ez az ene, en nem tudok micsinalni...borzasztóan bant es fáj ez nekem..De szeretem.Kerlek segítsetek mit tegyek? hogy látjátok? köszönöm elore is!


2020. márc. 15. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Réges régen el kellett volna hajtani a fenébe. Idióta és agresszív.
2020. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
91%

Én úgy látom, hogy zaklatás/testi sértés gyanús a fricikéd.


Nyilvánvalóan nem ép az elméje. Mondd, hogy nem fehér az emberünk bőre?


Ha akarod, lehetsz egy ilyen birtokló, elnyomó kapcsolatban, de én speciel nem javasolnám.

2020. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te idióta vagy?

Ki a szart érdekel, hogy hűséges meg nem áll szóba mással, ha egy idegbeteg, agresszív barom?

Az első után hagytam volna ott a francba. Ha meg megpróbál zaklatni, még fel is jelenteném.

2020. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minél előbb kilépni ebből a kapcsolatból
2020. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a buszos jelenet után azonnal ki kellett volna dobnod.
2020. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hiába mondjuk, hogy hagyd el, mert nem lesz jó vége, úgyis vele maradsz, mert SZERETED. De jobb, ha tudod, hogy nincs olyan tanács, módszer, varázsige, amitől a szeretett agresszív párod hirtelen megváltozik. Ha van egy csöpp eszed, igen gyorsan elhagyod.
2020. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Te mit akarsz még ettől az embertől?

:/

2020. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyenek kellenek a nőknek, a rendes srácokat le se tojod, úgy kell neked.
2020. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Már az első ilyen eset után ott kellett volna hagyod. Hiába szereted, ő sose fog megváltozni, sőt egyre rosszabb lesz a helyzet. Ezt most tényleg komolyan mondom, baj van a fejében. Hagyd ott ameddig még tudod.. Hidd el jobb egyedül is, mint ilyen mellett. Vagy azt szeretnéd, hogy így teljenek a mindennapjaid?
2020. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez onmagaban basz-ki mar nem eleg sulyos? Mit szeretnel meg? Mikor lesz sulyos? Amikor belevagja a fejedet az asztallapba, mert elfogadtad a visszajarot a zoldseges faszitol?
2020. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!