Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami vicces fingos...

Van valami vicces fingos történeted?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy te vagy valaki más egy hangosat fingott, és kitört a röhögés, vagy hogy fingtál egy sunyit a buszon, és mögötted elkezdtek beszélgetni, hogy mennyire fingszag van, meg ilyenek.
2010. szept. 2. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Alsóban leesett a radírom, és amikor lehajoltam, hogy felvegyem, befingottam a mögöttem ülő orra alá. XDXDXDXD
2010. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
gyerekkoromban a játszón fingóversenyt rendeztünk. Hidd el, volt aki befosva ment haza... :):):)
2010. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van egy haverom, aki egyszer fingott a buszon (véletlenül). Ő ezt úgy intézte el, hogy a körülötte állóktól elnézést kért. :D


Amúgy ez tök korrekt, de valamiért mégis viccesnek találom.


Volt pasim meg állandóan fingorászott, de az nem volt túl vicces. Inkább égtem miatta.


Barátnőmnek meg első randin (!) befingott a pasi vagy háromszor. Ő csak ennyit mondott fapofával: HAPCI.

2010. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
egyszer egy kiscsi szobában aludtam egy haverommal és reggel mikor felkeltem egy orbitálisat szellentettem és suttogó hangon megkérdeztem: hallottad? erre ő felkiabált, hogy nem baz*meg, a ház beleremegett de nem hallottam:)
2010. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
5.-ben tesi órán épp leszidott minket az osztályfőnök aztán nagy csend volt egyszer csak jó nagyot fingott az egyik fiú:) na kitört a röhögés:D
2010. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer karateversenyen bemelegítésnél fingott valaki egy hatalmasat, kitört a röhögés, egyik gyerek a földön fekve röhögött :D
2010. szept. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
egyszer uncsimmal tarsasjatekoztunk es amikor leptem szamoltam hogy 1,2,3,4,5 erre tesom fingott egy akkorat hogy meg megijedtunk
2010. szept. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

egy srác a barátnőmmel összeismerkedett egy bulin, jól lerészegedve.

Gyorsan haladtak, és már az ágyikó dologra készültek. A barátnőm kiszambázott a fürdőbe, addig a srác, aki már szintén jól be volt állva, érezte, hogy jön a gáz, ezért, mivel amúgy hűvös volt, kitolta a hátsóját a takaró alól, és eleresztette magát.

Meglepetés volt a vége, kiugrott a barnamaci, és a srác azonnal kikelt az ágyból, hogy az összekent szőnyeget kidobja az ablakon, mielőtt a barátnőm visszaér,és legyezgette a levegőt, hogy ne érezze a szagot, de a csaj már nyitotta is az ajtót, ezért a srác kiugrott a szőnyeg után az ablakon, azóta se láttuk.

2010. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer táborba vagyunk és mindenki bent a szobába folyton fingott. Megbeszéltük, hogy ezentúl csak kint szabad fingani. Namármost. Barátommal kint ültünk az erkélyen, megkérdezte, hogy kint vagyunk? Én mondom neki, hogy há persze. Erre akkorát fingott, hogy hajjuk mindenki röhög. Mert lent a z udvaron, voltak vagy 100-an :D
2010. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a neten olvastam :D xD

Születésnapom volt, bérházban lakotam és mentem haza, levoltak kapcsolva a villanyok a sötétben mentem haza, magányosan, amikor kinyitottam az ajtót, fingtam egy orbitálisan nagyot és felkapcsolódtak a villanyok... és elkezdtek rekettyésen énekelni:

- Boldog szülinapot...

2010. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!