Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van érdekes/vicces történeted...

Van érdekes/vicces történeted utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem nincs, de ismerősöm, elment az arabokhoz, és ott ugye kötelező alkudni. És kipróbálta viccből, Bécsben, bement egy ajándék boltba, és elkezdett alkudni... Hát azt mondta elég furcsán nézte az eladó, mikor a legolcsóbb dolgot sokallotta. :)

Van neked ilyen érdekes/vicces történeted? Ha igen, akkor:

Elmesélnéd hogy/mikor/hol történt?


2010. aug. 25. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve szüleimmel lefoglaltunk egy görögországi utat.

utazás előtti héten ugye be kell menni az irodába, ott odaadnak pár szükséges papírt és hogy mikor és hol száll fel a gép.

reggel 7 óra volt ráírva... mivel 2 órával előbb kint kell lenni a reptéren, elég korán keltünk... halál kómásan ment oda anyum a reptéren az utazási iroda pultjához, hogy átvegyek a repjegyet, de nem voltunk rajta a listán... mindenki besz*rt, hogy most akkor mivan, hogy van, kiderült, hogy rossz papírt kaptunk az utazási irodában, és csak délután indul a gépünk....

hazabumliztunk, aludtunk, aztán visszamentünk a reptérre. akkor minden okés volt, becsekkoltunk, átmentünk a váróba, erre halljuk, hogy apumat szólítják a hangosbemondón... megint frászt kaptunk, hogy mi lehet baj, de csak azért szóltak, mert bocsánatot akartak kérni a kellemetlenségért, és kaptunk egy doboz Merci csokit :)

2010. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mentünk Olaszországba és részese voltunk egy halálos kimenetelű balesetnek.Nekünk is nekünk jöttek,de csak egy nagyon minimálisan.De ott kellett maradnunk
2010. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
:DDD
2010. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tavaly télen pesten,a keleti pályaudvaron töltöttem az estét egy vonaton, azon az éjszakán, amiről azt mondták, a leghidegebb volt egész télen. folyamatosan azt állították, hogy nemsokára elindulunk, de a végén mégis 14-15órás késéssel indultunk el. ha nem mondják, h indulunk, hazaszólthattam volna, és ennyi idő alatt 4x is feljöhettek volna értem kocsival...de én bíztam a mávban. a végén legalább visszafizették a jegy árát.
2010. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
eszembe jutott egy másik is, a vonatos vagyok. marokkóban sétáltunk a piacon, és apunak csokit kinálgattak egy sötét sikátorból. ment megnézni, milyen csoki, mert azt hitte enni lehet, és ő elég édesszájú. de gyorsan szóltam neki, hogy hasist akarnak eladni neki. azóta is ezen röhögünk:-)
2010. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, ez a csokis jó sztori:D

a vonatos meg a balesetes kevésbé:S

2010. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt kevésbé érzem viccesnek, de helyben azért jó volt! :) Velencében voltunk a párommal nyaralni idén nyáron, és gondolván hogy megspórolunk majd 90 eurót, utolsó este a repülőtéren aludtunk (volna), mivel reggel 7 után nem sokkal indult a gépünk haza. Odaértünk... a repülőtér este 11-kor bezárt. Semmi baj, jó idő volt kint is, de se egy pad, se egy zöld terület vagy egy bokor, ahol pisilni lehetett volna, vagy bármi, kicsit kétségbeestünk. Végül úgy másfél óra kinti "fagyoskodás" után jött egy nagyobb csoport, akikhez csatlakozva belógtunk az épületbe. Hajnali 1-kor jött a biztonsági őr mogorván, hogy mi meg mi a frászt keresünk itt, és húzzunk kifelé. Végül elmagyaráztuk neki, és szintúgy mogorván, de azt mondta maradhatunk. Kijelölte a területet (a mosdó és a váró között), hogy ott közlekedhetünk, az nincs beriasztva. Az ajtót ránk zárták, és baromi jót aludtunk a földön, hajnalban a mosdóban megmosakodtunk, fogat mostunk, páran át is öltöztek, aztán beálltunk a check in pulthoz, és nyitott is a repülőtér. Nagyon jó élmény volt, minden fiatalnak ki kéne próbálni egyszer :)

Volt egy Horvátországos is, amikor fél órát szenvedtünk egy eladóval, mivel semmilyen nyelven nem beszélt, hogy melyik búvárszemüveget is vegyük meg, végig vigyorgott, végül megszületett a döntés, és megvettük az egyiket, mire elkezdett magyarul beszélni, de nem csak a köszönöm, viszlát, sablon dumát, amit ott mindenki tud, hanem teljesen rendesen, mintha magyar lenne... azon is jót nevettem! :)

2010. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 6 éve hajóval mentünk Finnországból Svédországba. Leszálltunk a hajóról és készültünk transzferbusszal bemenni a belvárosba. Irtó hideg volt és baromi hosszú sor állt a buszmegállóban. Hirtelen furcsa szagokat éreztünk. Egy idős férfi volt előttünk, a párom meg megjegyezte, hogy na de papika nem kellenne ide az orrunk alá nyomni. A papi megfordult és megkérdezte, angolul, hogy magyarok vagyunk? Hirtelen én is és a párom is lefagytunk, jajj csak ne beszéljen magyarul! Szerencsére nem beszélt csak pár szót (sokszor járt Magyarországon).

A másik vicces dolog, hogy a buszon megjegyezte elég hangosan, hogy ő most festményt csempészik, amit nem lehetne, de már évek óta csinálja és még soha nem bukott le.

2011. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!