Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A saját magam testvére vagok?

A saját magam testvére vagok?

Figyelt kérdés
Tehát. Ha a testvérem testvére fixen az én testvérem (édes testvérekről van szó), akkor a saját magam testvére vagyok, mert a testvérem testvére én is lehetek?

2022. jan. 18. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
B.meg
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Unatkozol?
2022. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
57%
Menj mostmár aludni, késő van.
2022. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezen már évek óta gondolkodom... És az emberek ragaszkodnak ahhoz amit tanultak, és élték az életüket...
2022. jan. 18. 22:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs valami hasznos, értelmes dolog amin törhetnéd a buksidat?
2022. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van, de még nincs levédve
2022. jan. 18. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Korán próbáltál trollkodni a családi kapcsoaltok részben még volt moderáció, már helyére tették a kérdést :D
2022. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha kiméra vagy.
2022. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van a testedben vér.
2022. jan. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na tegyük fel, hogy az apád felcsinálta a nővéredet és így születtél meg, akkor a tesvéred valójában az anyád és az apád egyúttal a nagyapád is, mert a lánya gyermeke vagy.

Ha viszont azt nézzük, hogy te meg felcsinálod a nővéredet, aki az anyád, akkor a fiad testvére lehetsz, akinek a dédapja a nagyapja egyúttal, így mint az apád unokája, mondhatod, hogy a testvéred, aki a fiad és akinek a nagybátyja vagy, az valójában lehet akár az unokád is, bár ha ő meg felcsinálja az apád feleségét, akitől a nővéred van, akkor a sógoroddá válik és ha te is felcsinálod a nővéred anyját, vagyis a nagyanyádat, akkor szerintem meg lehetne állapítani, hogy a saját testvéred vagy, mert az anyád anyjának a gyereke a te fiad lenne valójában, bár ez lehet, hogy csak akkor lenne érvényes, ha a nővéred anyjával csinált gyereked meg felcsinálná a nővéredet, aki másrészt neki a nagynénje, neked meg az anyád.

2022. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem a végéhez, hogy ekkor a nagyanyáddal csinált nyereknek a nővéred, aki az anyád, egyúttal a nagynénje lenne, de fordítva is igaz, mert akkor a nővérednek meg a fiad a nagybátyja lenne, mivel az anyja gyerekének a testvére, vagyis te lennél az apja, vagyis ekkor a gyereked a saját nagynénjének lenne a nagybátyja..
2022. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!