Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség! Azt hiszem nagy baj...

Segítség! Azt hiszem nagy baj van!?

Figyelt kérdés

Anyám sokat mesélt a menstruációról, de nagyon félek, hogy valami bajom van, mert még mindig nem jött meg. Aggódom. Szerintetek menjek el orvoshoz, vagy mit tegyek?


17/f



2022. jún. 1. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ocsem.. fiukent varhatod is.. (amugy nem vagyok hulye tudom h vicc)
2022. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. jún. 2. 15:47
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Húúú bakker , nagy a baj , a vámpirok nagy ivben kikerülnek vagy a nyakad veszik célba . Mit csinálj ? Orvoshóz ne menj mert nem tud mit tenni csak átalakit fiúvá . Viszont rengeteg fokhagymát akassz a nyakadba és bújj a víz alá . :-D Én is jártam ebbe a cipőbe és csak ennek köszönhetem , hogy megusztam .
2022. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm! Fokhagymát akasztó a nyakamba, és víz alá bújok, hátha megúszom...

2022. jún. 4. 13:37
 5/25 A kérdező kommentje:
Huuu, most eléggé félek. 😨😱
2022. jún. 4. 13:38
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj nincs mitől aggodnod , a baj elöbb utobb utol ér. Viszont egy kérdés , tudsz úszni ? Ha igen akkor tuti megűszod , legalább is a távot ha már mást nem is . :-D
2022. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Huu, basszus, gyorsan megtanulok. 😂
2022. jún. 5. 11:58
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég szép lassan megtanulnod az úszás technikáját , viszont szintén lassan keress egy még elfogadható szülőszobát vagy egy vasorrú bábát . van még erre egy pár hónapod nyugi . Aztán jól kösd fel a bugyingót mert megkezdheted a kismama tortúrát , hihihihihiiiiii . Nem ijesztgetni akarlak , á de hogy , csak felkésziteni a pisis-kakis pelenka kórszakra.....bebebebeeee én már túl vagyok rajta
2022. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Micsoda??? Vasorrú bába? Jaj, ne! Nem fogok tudni este aludni. 😨
2022. jún. 5. 19:49
 10/25 anonim ***** válasza:
Ne aggodj , a vas és edényorrú banya egyébként sem hagyná , hogy aludj édes deden mint az aludt tej. :-D
2022. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!