Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » S. O. S! Hogyan tegyem túl...

S. O. S! Hogyan tegyem túl magam a halálán? Azt hiszem már nem bírom tovább, és jól jönne segítség (? )

Figyelt kérdés

A barátom majdnem 4 hete halt meg. 21 éves volt. Este tőlünk ment haza és egy fának csapódott a motorjával. Nagyon szeretett motorozni, jól is vezetett, fogalmam sincs, sem nekem sem senkinek, hogy mi történt. Nem ivott, aznap egész nap velem volt.

Én 20 éves vagyok. Több mint 3 évet voltunk együtt.

Hatalmasan fáj, ami történt, a szüleivel töltök nagyon sok időt, ha eszembe jut valami vele kapcsolatosan azonnal begörcsöl a gyomrom és már sírok is. Kimondhatatlan a fájdalom, de gondolom sajnos van aki ezt megérti.

Erősnek érzem magam, valahogy meglettem volna, ha tegnap nem történik valami, ami azt hiszem elég nagy dolog (lett volna) és ez az ami most nem hagy nyugodni, ami miatt megint lapra kerültem és nem látok kiutat.

A z anyukájával tegnap kezdtük kipakolni a szobáját, dobozokba pakoltuk a cuccokat mikor a szekrényében a pólók alatt (sosem volt erőssége a tárgyak elrejtése) találtunk egy kis dobozkát benne meg egy gyűrűt. Az anyja szerint meg akarta kérni a kezem..


Aznap est mikor elköszönt legalább meg tudtam ölelni és el tudtam neki mondani, mint minden nap, hogy mennyire szeretem, ami jó, mert legalább nem vitával zárult bár ennek nem kellett volna így végződnie. Ilyen fiatalon nem!


Mit tehetnék? Keressek pszichológust? Az anyukája sokat segít, de úgy érzem ezt nem bírom leküzdeni. Túl sok.

Most is sírok, nem könnyű ezt sem leírni..


Nagyon köszönöm előre a segítséget!


2013. aug. 23. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nagyon sajnálom ami veletek történt! Senkinek se lenne szabad ilyet átélnie!

Az én első számú és legfontosabb tanácsom az a pszichológus lenne! Nekem is meghalt egy nagyon fontos személy az életembe, sose kértem segítséget, és 10 évbe telt mire túl tettem magamat rajta! Valószínűleg sokkal rövidebb időbe telt volna, ha hagyom, hogy segítsenek! De büszkeségből és önsajnáltatásból nem tettem.

2013. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenképp keresek pszichológust, mert az élet nem állhat meg, egyedül pedig ez a "leküzdés" nem fog menni:(

2013. aug. 23. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek.

Ha segít, gondolj rá, ö hogy szeretne, hogy tovább élj.

2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő biztosan azt szeretné, hogy fojtassam amit elkezdtem, ne hagyjam emiatt abba és váltsam valóra az álmaim. És érte meg is teszem!

Holnap megyek pszichológushoz.

Köszönöm!

2013. aug. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!