Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Azt hiszem, egyre...

Mit tegyek? Azt hiszem, egyre mélyebb depresszióba süllyedek. Gyógyszereket nem akarok szedni, de most már szeretnék segítséget kérni. Kezdek félni is.

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hosszú lenne leírni a történetemet ,de ,ha valakit érdekel ,szívesen megteszem.De előtte nagy vonalakban annyit,hogy tanácsot szeretnék kérni.Szerintetek mit csináljak? Kihez forduljak ez ügyben.23 éves lány vagyok ,nagyon durva hangulatingadozásaim vannak,motiálatlan vagyok,önbizalomhiányom van ,és még sorolhatnám... Az öngyilkosság gndolata hál Istennek nem foglalkoztat,illetve szerintem,csak nem lennél elég bátor hozzá ,de néha azt érzem,jobb lenne,ha nem élnék... :( De mondom ,rengeteg dolog hozzá járul ehhez az állapotomhoz ,amiket ma már nem írnék le,ha nem baj.Én magam legszívesebben ,pszichológushoz mennék ,de magánra nincsen pénzem.:/ Az állami meg nem tudom ,mennyit foglalkozik az emberrel :S ,úgy hallottam ,ott egyből Xanaxot ,meg hasonlókat írnak fel.Én meg kizárt,hogy azt, vagy bármi hasonlót szedjek ,nem akarok egy teljes roncsá válni.

Nagyon köszönöm előre is!


2014. ápr. 12. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress valami normális társaságot és egy jó elfoglaltságot, pl sportolj. Az egészséges és leköti a felesleges ilyen irányú energiáidat is.

De jöhet a sztory is akár :)

2014. ápr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm.:)

Holnap,ha nem gond,mert már fekszem le...

de köszönöm még egyszer,hogy írtál és meghallgatsz!!

2014. ápr. 12. 02:37
 3/7 anonim ***** válasza:

szia ez egy vicces video ! de van mondani valo is benne ! de nézd végig !

http://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a videót! :)

Sajnos az én problémámat nem oldotta meg ,értem az üzenetét ,csak nekem ezt magamban kell rendeznem...

Szóval ,sajnos, vagyis nem sajnos ,nekem sincsen egy konkrét problémám ,hanem valahogy velem van a baj... ,hogy én nem tudok (és ami borzalmasan bánt és zavar,hogy valahogy már néha nem is akarok) változni.:( Valahogy olyan érdektelen lettem minden iránt. Tudom,hogy bennem van a hiba.

2014. ápr. 12. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan biztos nincs, hogy érdektelen vagy minden iránt. Valami csak érdekel :D
2014. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

keress segítséget!

én szívesen segítenék, de mivel én is hasonló gondokkal küzdök, így azt hiszem, csak rontanék a helyzeten

21/L

2014. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha durva hangulatingadozásaid vannak, akkor bipoláris depressziós is lehetsz, és azt nem lehet gyógyszer nélkül megoldani. Ha pesti vagy: Nap-Kör depressziós önsegítő csoportba nem ártana járnod, és meglátni, hogy nem vagy egyedül, és azt is, milyen kiutak lehetségesek.
2014. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!