Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már hasonló ciki pisis-ka...

Volt már hasonló ciki pisis-kakis sztoritok?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár:


1. Elsőben tesiórán öltöztünk át, nekem meg WC-znem kellett. Gondoltam addig még kibírom, amíg bekötöm a cipőmet. Nem egészen így lett, ráadásul ahogy lehajoltam, a sok szartól kettéhasadt a nadrágom.


2. Ez is elsőben volt, amikor elmentem a WC-re szarni. Csak éppen rossz volt a WC (amit én nem tudtam), és amikor fel akartam állni, a WC ülőke hozzáragadt a seggemhez, és a lendülettől kiestem az ajtóm. Ott ültem letolt gatyával, és a nyakamba folyt a hugyos-szaros lé.


3. Másodikban színházba mentünk az osztállyal, viszont az előadás felénél éreztem, hogy pisilnem kell. Kirohantam a WC-re, de elcsúsztam és összevizeltem a nadrágomat és a cipőmet.


4. Szintén másodikban bementem a WC-re. Nem volt elreteszelve az ajtó, nem láttam hogy van bent valaki. Bementem, és véletlenül rányitottam az ofőmre.


5. Harmadikban a téli szünetben a nagymamáméknál nyaraltunk. Szarnom kellett, de volt a kertben is egy budi, ami közelebb volt mint a WC. Benyitottam, és amikor rá akartam ülni a WC-re, a WC kagylóból elkezdett felém mászni egy pók. Beszartam, szó szerint, ráadásul az ijedtségtől seggel beleestem a vécécsészébe.


2022. dec. 28. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy bezárt az opni...
2022. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóméknál voltam vendégségben és olyannyira rámjött a hígf0sás, hogy nem vettem észre, hogy le volt hajtva WC fedele. Akkor irtó ciki volt, de most így visszagondolva vicces. 😃
2022. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Többször is rápisiltem már csukott wc-fedőre nőként, azóta igyekszem mindig csekkolni. :D
2022. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer összefostam magam, amikor egy ilyen kérdéssel találkoztam.
2022. dec. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: második után iskolát váltottam
2022. dec. 29. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Az ofő a diákok wcjet használta?
2022. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én valamit össze ettem és ittam egyszer a városban, gondoltam is hogy ebből fosás lesz. Egy darabig még nem volt semmi, a buszon, aztán elkapott a fosás. Gyorsan le a buszról, nyilvános vécé zárva volt. Siettem, nagy keservesen találtam egy bokrot de szaros lett a seggem. Hívtam taxit haza hozott, rögtön megmosakodtam.
2022. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Buliból mentem haza este. Nagyon kellett sza4nom igy hát megáltam egy ház elott ahol sűrű növényzet volt gondoltam jo hely lesz volt bokor és fa is. Nyomtam nagyba egyszer csak kinyilik az ablak és mondja a csávó hogy majd ugye eltüntetem onnan. gyorsan kitöröltem egy zsepivel majd elszaladtam.
2022. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. szakadtam XD
2023. máj. 30. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as hát ez óriási xD e
2023. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!