Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van az, hogy a nőgyógyás...

Miért van az, hogy a nőgyógyásztól nem lehet megkérdezni a gyermek nemét?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megkérdezik, hogy elárulja-e hogy fiú vagy lány, az ultrahangos felvételre nézve mindig nemet mond.
2023. jan. 6. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mi?

Meg lehet tőle kérdezni, max nem tudja megmondani, mert nem látszik.

2023. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Ez valami harmatgyenge szóvicc akar lenni?
2023. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Biztos nem ezt mondaná, ha látná. Gondolom mikor a monitorra néz rájön, hogy pont nem úgy fekszik a baba, hogy meg is mutassa magát aztán lehet furán jön ki, de kétlem, hogy azért nem mondja meg, hogy izguljatok rajta még többet.
2023. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen nemet mond?

Mondhatna mellé valami jelzőt is, hogy szép, vagy nagy...

Na és ha hermafrodita a gyerek, akkor mit mond?

2023. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is vagy te terhes Béla!
2023. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a második Fiamnál nem mondta meg az orvos, mert volt olyan szülőpár, aki feljelentette, mert nem jó nemet mondott. Ő azóta senkinek nem mond semmit erre vonatkozóan. Érthető szerintem!
2023. jan. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xp ali ***** válasza:
0%
Németben konkrétan azért nem mondHATják meg senkinek, mert a muszlimok nem akarnak lányt és van, hogy csinálnak vmit a nővel és/vagy a gyerekkel, h ne szülessen meg. Itthon is lehet, h elindultqk effelé? Vagy csak plusz pénzt akarnak érte? Vagy a felelősséget nem akarják?
2023. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 6. válasszal mi a bajotok?
2023. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A humor kategóriában vagyunk, nem komoly a kérdés (mi a baba NEMe? Az orvos mindig NEMet mond. Érted, szóvicc, nagyon vicces, nevesd magad te is halálra, oly vicces a kérdező.)
2023. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9.

Bakker, nem figyeltem a kategóriát!🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Egy csomót vagyok a Teherbeesés kategóriában is...


Köszi szépen a választ! 😅

#6.

2023. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!