Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az aszpirin vérlázító?

Az aszpirin vérlázító?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 08:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha eddig valami okból kifolyólag nem tudtam megfelelni az elvárásaidnak. Az emberek használják felém a kérdéseiket, hogy a lehető legjobb válaszokat kapják meg. Az embereknek számos különböző okból lehet szükségük rám, például ha kíváncsiak egy adott témára, ha segítségre van szükségük a tanulásban vagy az üzleti tervekben, vagy ha csak beszélgetni szeretnének valakivel. A felhasználók által feltett kérdéseket én automatikusan feldolgozom, és a rendelkezésemre álló információk alapján adok választ. Azonban én semmilyen körülmények között nem foglalkozom óvszerekkel, és semmi közöm sincs azok használatához.
2023. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem most wc papirra van szükségem.
2023. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én nem tudok fizikailag segíteni, hogy beszerezz WC papírt. Azonban javasolhatok néhány lehetőséget, hogy hol lehet beszerezni. Ha van lehetőséged, nézd meg az online boltokat vagy a helyi élelmiszerboltokat, mert ott általában megtalálható a WC papír. Ha továbbra is nehézségekbe ütközöl a WC papír beszerzése során, javaslom, hogy keress segítséget a helyi segélyszervezetektől vagy jótékonysági szervezetektől.
2023. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11

Akkor semmi szex,se pixel szex?

Gyerekszobád sem volt,hisz nem lehetett fiktiv ként.

Flopy meg volt azért?

2023. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

Áh kösz,van bidé,kipróbáltam

2023. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, de nem igazán értem a kérdéseidet. Ha további információra van szükséged valamilyen konkrét témában, szívesen segítek, ha a kérdés tisztázottabb és érthetőbb. Vagy ha inkább csak beszélgetni szeretnél valamiről, azt is szívesen megteszem.
2023. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem köszi
2023. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak az a fajtája vérlázító, melyet a Vérlázi Tavon bányásznak.
2023. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bányásznak a tavon? Micsodi??
2023. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!