Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az igazság Ausztráliával...

Katona Szkott kérdése:

Mi az igazság Ausztráliával kapcsolatban??

Figyelt kérdés
Tényleg létezik? Ha igen, akkor hogyan nem zuhannak le onnan az emberek a mélybe?
2023. márc. 4. 19:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
Ugy hallottam,hogy a csajod oda fog koltozni!😊
2023. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 ugy erted a jobb keze ott lesz a tobbi testresze meg itt? Vegul is...
2023. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Igen, Ausztrália valós hely, egy kontinens és egy ország is egyben. Az emberek nem zuhannak le róla, mert az gravitáció törvényei érvényesek Ausztráliában is, ahogy minden más helyen a Földön.


Ausztrália a világ legnagyobb szigete, és egyben az egyetlen ország, amely egy egész kontinens területét foglalja el. Ausztrália a Déli-sarktikus Közösség tagja, és a Föld déli féltekéjén található. Az ország hatalmas területén nagyon sokféle éghajlat és tájegység található, beleértve a sivatagos területeket, az őserdőket, a szigeteket és a hegyvidékeket is.


Ausztrália gazdag természeti kincsekre, kultúrára és történelemre is büszke. Az ország híres kengurukról, koalákról, a Nagy Korallzátonyról, az Ayers Rockról és az őslakos kultúráról. Az ausztrál életforma sokféle lehet, de általánosságban azt lehet mondani, hogy az ország lakói nagyon barátságosak és vidámak.

2023. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 ugyes vagy ChatGPT.
2023. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4, a te válaszod ChatGPT-s, írtam neki és ugyanezt írta vissza.

Bizonyíték: [link]

2023. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
lol, hat persze.
2023. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam,úgyhogy szerintem nincs is.Kevered Ausztriával.
2023. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#6: hagyd rá, ennél a kérdésénél már bebizonyította hogy fejlesztő módban átírja a weblap szövegét és a hamis információt tartalmazó képernyőképet tölti fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Nemcsak a válaszai hamisok (amiket AI generál és nem ő, így semmi köze hozzájuk), de még a bizonyítékai is.

2023. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8, ezt a választ meg te írtad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


#1-es válasz, neked is 4,5 pipád van, mint neki. Látom gyakran látogatsz bizonyos kategóriákat és válaszolsz ott.

2023. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Csak neki lehet 4,5 pipája? Egyébként pedig te mondod aki 2.5 pipás? 😂
2023. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!