Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy borzasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy borzasztó szerelmesek lettetek egy srácba, de a szerelem egy idő után viszonzatlan volt, és félre is ismertétek az illetőt?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?

2023. márc. 4. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt egy ilyen.

Szerelem megvolt,részemről.Részéről inkább fellángolás volt és amit tett szakításkor és utána - hát az totál emberi kudarcom volt,félreismerés.

De hallottam róla azóta,és emberileg is csalódtam benne,mert teljesen kivetkőzött magából.Abból az emberből,akit tiszteltem,felnéztem rá,fiatal kora ellenére,abból nem maradt szinte semmi:(

2023. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Írtam privátot
2023. márc. 4. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos éppen egy ilyen helyzetben vagyok.
2023. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3) meselnel errol, akar privat uziben?
2023. márc. 4. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én voltam a hülye. Olyan sráccal kezdtem, akinek van barátnője. De annyira intelligens, kedves is volt, hogy többet láttam a dologba, szerelmes lettem, nem bírtam nélküle. Aztán elég durván kezelte a nyomulásom, de utólag megértem.
2023. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ezt nem közölte, hogy barátnője van?
2023. márc. 5. 02:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Életem első "pasija" volt. Nagyot csalódtam benne.😓
2023. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első és eddig egyetlen kapcsolatom volt ilyen, de ott mindketten csalódást okoztunk a másiknak.

23F

2023. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jártam így. Részemről volt a szerelem, tudattam vele ezt. Nem igazán érdekelte, mintha valami játék szer lettem volna. Megszakítottam vele mindent. Tanultam belőle. 24f
2023. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Akkor, 23 évesen voltam először és leírhatatlanul szerelmes egy fiúba. Az első találkozás is csodálatos volt. A mai napig emlékszem arra, amikor először elkaptuk egymás tekintetét. Arra, amikor a 4-es 6-oson a Margitsziget felé közel került egymáshoz az arcunk és szikrázott minden. Arra, hogy órákat sétáltunk és beszélgettünk az első randin és úgy telt el az a pár óra, mintha csak percek lettek volna. Arra, ahogy a 23-mas buszon egymáshoz értek a lábaink és zavarba jöttünk. Arra, amikor azon a csodálatos novemberi éjszakán, mégcsak szex sem kellett ahhoz, hogy eggyé váljunk. Azóta soha, senkivel nem éltem át hasonlót. Ott voltunk mi ketten, a két lélek, összefonódva és nem létezett sem tér, sem idő. [...] Tudnám még részletezni... Majd egyszercsak elkezdett távolodni. Sohasem búcsúzott el. Több mint 1-1,5 évembe telt elengedni őt. 2 évvel ezelőtt, ősszel és télen az élet valahogy sorozatosan, egymás után legalább 5-6x egymás útjába sodort minket. Akkor írtam is neki, de válasz helyett letiltott. Ezek után volt, hogy a boltban mellém állt be az önkiszolgáló kasszába, amikor az összes kassza üres volt... Érdekes dolog a szerelem. :( Ha most újra látnám, megállítanám és kérném, hogy legalább köszönjünk el.
2023. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!