Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A madárpókok elszoktak repülni...

A madárpókok elszoktak repülni télen?

Figyelt kérdés
Már láttam ezt a kérdést itt, de elfelejtettem megnézni a válaszokat. Nagyon érdekel szóval valaki mondja meg.

2023. júl. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Ilyenkor összeállnak a gumipókokkal és az ő segítségükkel kilövik magukat délre!

2023. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gólyákkal megdumcsizzák, vagy repcsijegyet vesznek🤣🤣
2023. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen Új-Zélandig mennek
2023. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

El szoktak repülni.

Helyesírás.

2023. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Csak a madár részük, a pók marad. Azt is fontos megjegyeznünk, hogy a madárpóknak 3 éves korára fejlődik ki a szárnya. A fiatalabb példányok repülésre alkalmatlanok, enyhén tollas lábacskákkal rendelkeznek, melyek még ahhoz sem elegendőek, hogy nagyobbat ugorjanak. Ezeknek az egyedeknek pontosan ezért tollaspók a nevük. A madárpók elnevezést csupán a teljesen kifejlett szárnnyal büszkélkedő, felnőtt állatok érdemlik ki.
2023. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először nem értettem kristálytisztán a kérdést, de megnéztem a (félre) értelmező szótár idevonatkozó szócikkét:

Madárpapók = olyan aggastyánok, akiket madárnak néztek. A bepalizott alfaját Pálnak kell szólítani.

Repülési vonatkozásáról ezt írták: Szeretne repülni, de röpképtelen, mivel az utazási iroda csak a zsozsót kaszírozza be, majd a repülés kezdete előtt csődöt mond, ez egyúttal keresztelőt is jelent, mert ekkor keresztelnek mindenkit Pál névre.

Tollazata gyakran értékes, amit hagyományos módon Parkernek mondanak és a belső zsebében tartja, de a hálót nem ő szövi, hanem a szélhámosok, ő pedig beleragadva vergődik és élősködői neki szívják a vérét, ami által nyugdíjszámlája leapad.

Mozgás közben támasztékot igényel és ha ez a bot fehér színű, akkor vaksi madárpapóval állunk szemben.

Kihaló fajta, de nem védett.

2023. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.Afrikába szállnak.Ott fészket szőnek a fára.És a fecskékkel meg gólyákkal repülnek vissza.
2023. júl. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!