Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feldobná a napotokat ha...

Feldobná a napotokat ha furry-k sétálgatnának az utcán? : )

2010. nov. 9. 01:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Te véletlenül nem az egyik osztálytársam vagy?Mert tegnap nálunk pont furry mánia volt :D Kata? Ha nem te vagy,elnézést :P
2010. nov. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mármint furby
2010. nov. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neeeem.. :DDD:D tegnap olvastam itt a furry-krol és könnyesre nevettem magam:D
2010. nov. 9. 09:51
 4/13 anonim válasza:
55%
én is tegnap olvastam az 'én egy tigris vagyok,stb'kérdést.és ezt emberek komolyan veszik :DD jobbak mint az emok
2010. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána néztem mi ez a jelenség,és bár elég furának és szokatlannak tűnhet más emberek számára,mindenképpen dícsérem bennük azt,ha ahogy olvastam,"Így e furryk között előnyben részesülnek az olyan tulajdonságok, mint a tolerancia, az empátia és a szeretet" tényleg jelen van náluk.És itt tulajdonképpen ez a lényeg,és nem az,hogy őket is elkell ítélni.
2010. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
11%

De itt már nem az ítéletekről van szó. Hova fajul a világ, könyörgöm?

Ez már felháborító

2010. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az enyémet nagyon xD


(Gondolom azért azt zokon vennék ha meg is ölelgetném őket :O...)

2010. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos feldobná :'D
2010. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
48%

Ha egy tetőtöl talpig beöltözött kis furry menne végig az utcán töbnyire ledöbbenének, vagy utánna kiabálnának mindenféle ocsmányságokat stb...


Ezt pedig nemértem mért elfogadottab az EMO mint a furry?

Bizonyára mert tudjuk mi is az az EMO...

Ellenben ha valakit megkérdeznél mi az a furry akkor 80%ban néznének 12%ban azt felelnék hentai és az a csekéj 8% tudná mi is az.


És végül kérdésre válaszolva igen feldobná a napomat:D.

2011. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Persze, hogy feldobná!! A felettem lévő harmadiknak üzenem, hogy egyenesen örülne az ölelésnek a többség, mint ahogy furry-ként én is!! ;-)

Igenis, hogy a furryk általában kedves személyiség. Ítélkezzen csak a sok bunkó, ahogy akar, én ennél maradok és kész, mert ez az ÉLETEM!!! Ha valaki szerint bűn, az keressen csak meg bátran és kövezzen meg!! Nem fogok ellenkezni.

2011. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!