Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli singlik! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli singlik! Hogyan élitek meg a napotokat?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok akiknek barátnőjük, haverjaik sincsenek és még gyerek sincs.Hogy pánikolnak e, mit lehet egyedül csinálni h. jól érezze magát az ember?Lelkileg mennyire viseli meg az embert, h. igaz nem kell elviselni más hülyeségét, de nincs akihez odabujjon illetve kérdés h. így hogyan lesz gyerek?
2011. jún. 21. 10:35
 1/4 nielindi ***** válasza:
a szingliségben pont ez a lényeg, h tudatosan alakitják ugy az életüket, h nem fér bele család, gyerek, pasi/nő. karrieristák, magukkal foglalkoznak.
2011. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor másként fogalmazok.Akik egyedül vannak, épp nincs senkijük,lehet akarnak,de lehet mégsem kell férfi mert nem mer belelépni egy új kapcsolatba,viszont szeretne egyszer gyereket....
2011. jún. 21. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem harminc körüli vagyok, de szingli. Haverjaim vannak, ez nagyon sokat számít. Az odabújás és a szex igénye megvan, de azzal teszek jót magamnak, ha addig, amíg nincs a láthatáron senki, ezt a vágyam kordában tartom, úgymond elaltatom. ez néha nehéz, pláne, ha valaki felkorbácsolja.az óriási előnye ennek az állapotnak, h lehetőségem van csak magamra figyelni, építeni ajövőmet.és ez magával hozza azt is, h sok olyan dolgot csinál az ember, amihez nem kell társaság, gondolik itt a hobbikra.
2011. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Ha sokat gondolkozom a témán, akkor lelkileg tényleg nagyon megvisel, és bizony pánik is van, de amit fentebb írtak, az csak részben igaz. Valóban tudatosan választottam, de olyan körülmények hatására, amiket nem tudok befolyásolni, és ha tudnám, megtenném, sőt, néha meg is próbálom.


A mindennapokban általában el tudom foglalni magam, nem ezen agyalok állandóan, ha ez a kérdés. Ha előjön, akkor meg próbálom a jó oldalát nézni, mert valljuk be, olyan is van. Az ember egy idő után megtanulja elfogadni a helyzetét, és még ez a szerencse, mert ebből kiút nem nagyon van, hacsak nem történik valami csoda.


27/F

2011. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!