Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a szomszéd kutya,...

Én vagyok a szomszéd kutya, aki egész nap ugat, van mondanivalód?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
melyik? de inkább nyivákolsz, mint ugatsz, bármelyik kutya is vagy
2010. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
B@zdmeg te nyomorék KUSSBAN LEGYÉL mert lelőlek légpuskával, majd sörétes puskával, majd rakétavetővel, de előbb kiheréllek de BÜDÖS KORCS! Tudod hogy utálom a kutyákat, te..Ne szaporoggyá, mert kitör a II. világháború!
2010. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
akarom mondani a III világháboró, látod már bediliztem tőled...
2010. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen : Ha meglesznek a kicsik átmehetek? Mert a szomszéd kutyának hónap végére kölykei lesznek. Egész nap alszik a házban. Okos kutyus. ^.^Ha meg a másik vagy :


BAZZD MEG NEM TUDOK ALUDNI TŐLED!!! ELÉG IDEGESÍTŐ, HOGY MAIATTAD AZ ÉN KISCSILLAGOM SE TUD ALUDNI, EMRT NYŰSZÍ, MERT TE MEGTÁMADTAD ŐT EGYSEZR -.- UTÁLLAK

2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
TÉNYLEG van a szomszédba egy kutya és TÉNYLEG egésznap ugat...am majdnem elütütte egy auto úgyhogy maragy csendben
2010. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fogd be a kiba_szott rohadt pofádat te tetves korcs! apámat úgy felb_asztad hogy majdnem pisztolyt fogott(rád)!!vigyázz, a végén meg leszel mérgezve te nyomorék dög!!!!!!!!
2010. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
SZÁNSÁJNBÍCS, TÜCSÖK KÖCSÖG!
2010. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szegény kutyát mit szidjátok? Hát nincs nektek lelketek? XDD mit ártott nektek szegény? xD
2010. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
MIT? MIT? EZT KOMOLYAN KÉRDED? IDEGBAJT. AZT.
2010. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Fifi! Az csak a postaládánk! Nem áll ott senki, és biztos, hogy nem fog megtámadni senkit... Még valami. Ha elmegy egy autó a Kecskeméti úton, az már nem a te dolgod. Pécsen lakunk az ég szerelmére...
2013. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!