Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutya besz*ri, de...

A szomszéd kutya besz*ri, de a postást megtámadja?

Figyelt kérdés

Ilyen kutyát még nem láttam, pedig nagyon sokat ismrek.

Olyan, hogy ha dörög egyet az ég, Ő emiatt 10 percig rohan körbe a kertben a ház körűl, és ugat. Mintha valami tragédia lenne.

Ha akár csak egy pukkanás is hallatszik(petárda, tüzijáték) akkor megint csak egy pukkanási miatt ugat 10 percig. A többi kutya mind csöndben, mintha semmi se történt volna, sehol nem ugat a környéken egy sem, pedig iszonyú sok kutya van, de Ő képes egy kis zaj miatt 10 percig ugatni, és rohangálni.

Szerintem iszonyúan félős lehet. Tisztára pánikba esik, ha ilyen van.

Azt hittem Ő az a fajta, aki elsőnek bűjik el, és menekül.

Erre egyszer kiszökött, és támadta a postást. Megakarta harapni.

Ez hogy lehet, hogy egy ilyen félős, pánikoló kutya megtámad egy postást?


2011. aug. 30. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy az hangos zajtól ugat esetleg fél tőle nem jelenti azt, hogy mindentől fél. Nagyon sok kutya fél a tüzijátéktól, petárdától. Jó környéken laksz, ha egyetlen egy kutya sem ugat ilyenkor sokan el is szöknek annyira pánikba esnek. Nem tudom ha ugat 10percig lehet nem is fél hanem inkább támadná ha félne megpróbálna a házba vagy valahova elbújni nem körbe körbe rohangálni. Enyém is ilyen (bár mi nem kertes házba lakunk) tüzijátékot végig ugatja mint valami őrült. Ha egy petárdát hall, vagy kipufogó durranást rögtön ugat. Nem 10 percig, de ugat egy sort meg én azért rá szólok és csend van.

De most a tüzijáték után azt mondták szüleim ugatott is szóval 10perc + még utána.

2011. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az helyett *a
2011. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!