Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legviccesebb dolog ami valaha...

Legviccesebb dolog ami valaha megtörtént veled?

Figyelt kérdés
nevessünk együtt
2010. nov. 16. 21:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%
Fősulis buli után az első reggeli helyi buszjáratra szálltam fel, és már annyira álmos voltam, hogy az egy személyes ülőkén úgy dülöngéltem, mintha részeg lettem volna :))) Tudjátok, ilyenkor az ember feje, hol jobbra hol balra hol előre dől és hátra esik a menetiránytól függően. Ez még nem is olyan ciki, de amikor a fejet az egész test is követi és ráadásul hallod, hogy a buszsofőr rajtad kuncog :DDDD a többi utassal egyetemben, de arra már nincs energiád hogy kinyisd a szemed... :DDD
2010. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt télen mentem suliba. Egyik kerítés mögül egy 5 tagú család állt ki a kocsijával én meg abban a pillanatban dobtam egy hátast. Gondolom nem kell mondanom, milyen jó kis közönséget szereztem magamnak. :)
2010. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
98%

Vagy van még egy:

15 lehettem mikor először magassarkú volt rajtam, persze egyből csizmával kezdtem mert tél volt... tudni kell rólam, hogy a negyedik emeleten laktunk, és akkoriban eszembe se jutott az hogy a cipőt be kell törni...és persze azt sem árt tudni rólam hogy "utolsó perces vagyok" : kb mindenhonnan majdnem elkések... szóval szerintem már össze is tettétek a történetet, de aki nem annak segítek: reggel nagy kapkodás közepette (buszra siettem) húzom fel a vadi új csizmámat (nem tű sarkas volt, csak magas sarkas 5 cm) és éppen sietnék le a 4. emeletről - úgy ahogy azt előtte lévő héten tettem sportcipőben...ééééssss ... pereceltem, úgy hogy közben fogtam a korlátot... apám meg az ajtóban majd megszakadt a nevetéstől..nagy nehézségek árán feltáplászkodtam ééésss újra pereceltem.... nah gondoltam ez így elég lassú lesz, ha fél emeletenként 2x elesek, de majd csak beérek a suliba... aztán a negyedik esés és a rezgő korlátok hallatán nem egy szomszéd ajtaja nyílt ki... persze ilyenkor az ember még jobban ügyetlenkedik: puff az ötödik perec... azt már el sem mesélem hogy utcán még hányszor taknyoltam ... szóval nem elég megvenni az első magassarkút, abban azért érdemes legalább otthon egy hétig "gyakorolni"...

2010. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Először is kösz hogy feltetted ezt a kérdést, nagyon jó pillanatokat szereztél nekem:) Nővéremmel történt meg hogy görkoriztunk, előzni akartunk egy nőt, de volt az utca végén egy kereszteződés, így fékezni kellett. Nővérem belekapaszkodott az oszlopba, de továbbgurult, és belepördült a járdával párhuzamosan futó alacsony bokorba, a nő meg alig bírta megállni hogy ne röhögjön
2010. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
100%

A mosós sztori a legjobb, köszönöm, könnyesre nevettem magam. A jövendő feleséged pedig irigyelheti minden nő, le a kalappal.

Akkor én is elmondok egy történetet, bár nem mondhatom hogy ez a legnevetségesebb, mert elég sok minden megesett már velem, de anno jó poén volt.

Még teenager koromban (úgy 20 éve) a cukkini még nem számított szokványos zöldségnek (vagy lehet hogy az volt, csak én nem ismertem??? Ki tudja... A lényeg a lényeg, kaptam ajándékba egy cukkinis receptkönyvet A5-ös formátumút, az elején két vagy 3 cukkini fénykép, láttam hogy kb. úgy néz ki mint egy tök csak zöld és cirádás, elmentem a piacra, hogy beszerezzek egyet. Kétszer vagy háromszor végigmentem az egész piacon, cukkini sehol. Ekkor már kissé elbizonytalanodtam, mivel elég rossz megfigyelő vagyok, lehet hogy elnéztem ezt az egész cukkinis dolgot? Végül odamentem egy kígyóuborka árushoz (szép nagy uborkái voltak) és megkérdeztem: " ne haragudjon, ez uborka?" Válasz: "Miért mit gondolsz, dinnye?" ..... persze én is tudtam hogy az uborka volt, de gondoltam hátha.... elég sokan voltak a piacon.... én meg rendesen röhögőgörcsöt kaptam.... az emberek pedig elég hülyének néztek. Ez van.

2010. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban volt, hogy át kellett mennünk egy másik terembe, mert ott volt az óra. Mondták, hogy siessünk. Kinyitották a termet, elsőnek vagy másodiknak mentem be. A tanári szék útban volt, ki volt húzva, én meg gondoltam nem tolom be hanem átugrom. Hát szépen beleakadtam, félig rajta lógott a lábam, az első felem meg csattant a földön. Persze mindenki akkor jött be az ajtón és látta az egészet. Hát nagyon ciki volt :)
2010. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán vagyunk, fiúk bent az edző teremben, én is köztük vagyok. Van az osztályban egy gyerek aki szereti a másikat baszogatni, főleg ha az a másik én vagyok. Leült egy géphez amivel lábra lehet erősíteni.(hátul lehet állítani a súlyokat rajta) Rárak pár súlyt és próbálja nyomni, nagyon erőlködik, tiszta piros a feje de valamiért nem megy neki. Feláll, nézi hogy mi problem,megigazítja, visszaül, de még mindig nem megy neki.Miután tiszta ideg volt felállt mondván hogy ez szar, odaültem és a súlyok variálása nélkül megmozdítottam a súlyokat pedig fele akkora gyerek vagyok mint ő. Valami hihetetlen durva feje volt, olyan wtf fejet még nem láttam életemben :DD. Visszaült és még mindig nem ment.Ekkor még nem tudta hogy az egyik osztálytársam hátulról lefogta a súlyt a lábával. Mikor már az egész osztály dőlt a röhögéstől szólt neki a srác hogy "nézz ide" és levette a lábát a súlyról 8D
2010. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%

Eszembe jutott még 2. A tesi óráról :) Általános szintén, akkoriban még ezek a gumis anyagú tornanadrágok voltak kötelezők...volt egy elég magas srác, kicsit feszült rajta a gatyó...és hát ugye ezek az anyagok megnyúlnak egy idő után. Szerencsétlen gyerek egyszer véletlenül fordítva vette fel a gatyáját. Hátul bevágott neki majdnem, elöl meg olyan butykos volt, hogy csak na. Röhögtünk, mint állat :D

Másik, szintén tesi óra. Egyik csajnak már akkor kicsit nagy mellei voltak, duci csaj még most is. Kicsi volt rá a melltartó, és valami nyújtózós vagy ugrálós feladat volt, és felugrott neki a melltartója. A póló nyaka meg elég bő volt, fent kiugrott neki a nyakánál, a melle meg ott lifegett a fehér pólóban. Olyan ciki volt neki, majdnem elsírta magát :)

2010. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ó köszönöm 80%-os én vagyok az öblítős srác :D

Azóta persze megtanultam mosni. XD


De van még pár cikis eset a tarsolyomban!



Valahogy a szülők mindig le voltak maradva legalább tíz évvel az adótt technikai vívmányokkal. Így hát hetedik koromban megtört a jég: eldöntöttük, hogy veszünk videót. Ugye újra nem igen akartak befizetni, ezért úgy döntöttük, hogy használtat veszünk. Nagyon örültem, már tél volt. Bicajjal mentünk, nekem pedig annyira fázott az orrom, hogy bedugtam a kabátba (magas nyakú galléros fajta volt).

Ezzel nem is volt semmi baj. Pedig volt, ugyanis csak az útnak egy kis részét láttam. Így mire észbe kaptam volna nekimentem és felkenődtem egy álló családi teherautó ablakára hátulról. A legégőbb az egészben pedig az volt, hogy ültek is benne. A két gyerek igencsak nézett ki a hátsó ülésről! :D



Általánosban valami oknál fogva rajongtam a növényekért. Valamiért megvoltam bolondulva az ibolyáért. Tavaszi nap volt, mentünk haza. Árok tele ibolyával. Víz nem volt benne, hát belementünk szedni egy párat. Azt tudni illik, hogy egy utcával arébb lakott az irodalom tanárnőnk.

Másnapra nem "sikerült" tanulni, s azt mondtam a tanárnőnek, hogy későn értem haza, mert sok dolgom volt.

Erre kicsit begurulva közölte: "Bezzeg az árokban ugrálni xy-val, mint egy bakkecske, hogy hol egyik tűnik elő, hol másik volt idő, ugye?"


Van két másik sztorim is, ami ehhez a tanárnőhöz köthető.

Tudni illik róla, hogy eléggé csontrakéta volt. Se melle, se feneke, főleg bizonyos kor után. Na ő bevállalta a tutit: fekete melltartó - bár melle nem volt - és világos felső, amin ez átütött. Órán nagyban beszél az előttem lévő csajhoz, amikor látom lent van a melltartó pántja. Előre szólok a csajnak, akin bólogat, hogy igen látja, de látszik, hogy igyekszik visszafogni a röhögését. Persze a tanárnő megigazította a pántját, de egy hirtelen fordulatnál ismét lecsúszott, s az osztály hangos röhögésben tört ki. Erre megkérdi: Mi a baj gyerekek?


A másik eset is az ő óráján történt meg. Valami oknál fogva (akár tudtam, akár nem az anyagot) valahogy dolgozatoknál, feladatoknál mindig én voltam a leggyorsabb. Ablak mellett ültem. Elkezdtem unatkozni, amikor megpillantottam egy katica bogarat az ablakban. Na hát tizenévesen nem sok kellett ahhoz, hogy elkezdjem keregetni az ablaküvegen. Miután feljebb mászott, ahol már nem értem el visszafordultam. Ekkor döbbent fejjel láttam, hogy mindenki engem néz. Kiderült, hogy majd tíz percig nézték azt, amit csinálok. Majd dühösen odaszólt a tanár: "na felkötheted a felkötnivaldódat." :D

2010. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
köszi a kérdést,jót mulattam :) holnap énis írok,most alszizok :)
2010. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!